W ramach umów ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków zapewniamy pełny zakres ochrony, który jest dostosowany do potrzeb każdego pracodawcy ubezpieczającego swoich pracowników.

grupa pracowników w holu w biurowcu, przerwa w pracy
Ochrona pracowników przed konsekwencjami NW
dwie kobiety idą z walizkami po korytarzu na lotnisku
Ochrona podczas wyjazdu za granicę
mężczyzna z zarostem na twarzy, w dzinsach i jasnej koszuli stoi na tle czerwonej ciężarówki
Ochrona podczas wykonywania obowiązków służbowych
dzieci w wieku szkolnym biegna po łące, bezpieczna zabawa dzieci i młodzieży
Chroni uczniów i pracowników placówek oświatowych
Description in English: Medical expenses insurance for foreigners

Ubezpieczenia osobowe?

Ubezpieczenia osobowe to jedna z najpopularniejszych form ochrony pracowników, czy grup osób. Może dotyczyć zarówno pracowników firm, poszczególnych grup zawodowych, jak i podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych. Ważne jest, aby ubezpieczenie osobowe było dopasowane do grupy ubezpieczonych oraz miało jasno określone warunki i wytyczne dotyczące wypłaty odszkodowań.


Czy warto wykupić ubezpieczenia osobowe?

Oczywiście! Ubezpieczenia osobowe warto wykupić z wielu powodów. Ponieważ ubezpieczenia osobowe to ochrona w razie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i mają bardzo szeroki zakres. Dzięki ubezpieczeniu osobowemu pracownicy firmy są chronieni w czasie pracy, podczas podróży służbowych i w życiu prywatnym, a uczniowie mają zapewnioną ochronę przez całą dobę.


Ubezpieczenia osobowe dla pracowników

Ubezpieczenia osobowe grupowe dla pracowników powinien wykupić właściciel firmy, któremu zależy na bezpieczeństwie zatrudnianych osób. Dzięki takiej polisie pracownik będzie miał zapewnioną opiekę nie tylko w życiu prywatnym, ale także po wypadku, do którego dojdzie w pracy lub w drodze do pracy. Jeśli następstwem wypadku będzie trwały uszczerbek na zdrowiu, pracownik otrzyma nie tylko pokrycie kosztów zakupu odpowiedniego sprzętu, ale także przekwalifikowania zawodowego, a w wersji rozszerzonej – możliwość przebudowy domu lub modyfikacji pojazdu. W przypadku śmierci ubezpieczonego, jego rodzina otrzyma 100% sumy ubezpieczenia, a dzieci – dodatkowe świadczenie.


Podróż służbowa pracowników? Wykup ubezpieczenia osobowe

Proste w obsłudze ubezpieczenie powstało z myślą o firmach, których pracownicy udają się w zagraniczne podróże służbowe. Dzięki polisie pracownik jest chroniony m.in. w razie wypadku, choroby (również COVID-19), kradzieży własności i wielu innych zdarzeń. Wykupione ubezpieczenie osobowe wspiera również pracodawcę, któremu pozwala zapewnić pracownikom niezbędną opiekę medyczną w czasie podróży służbowej.


Ubezpieczenia osobowe dla kierowców firm transportowych

Branża logistyczna jest niezwykle zróżnicowana, jednak zdecydowana większość jej pracowników to kierowcy samochodów. Ze względu na specyfikę pracy, warto zapewnić im szczególną ochronę. Można to zrobić poprzez podpisanie umowy na ubezpieczenia osobowe. Dzięki ubezpieczeniu kierowcy będą kompleksowo chronieni od następstw nieszczęśliwych wypadków, również w czasie wyjazdów zagranicznych. Ubezpieczenia osobowe w Colannade są proste w obsłudze i elastyczne – umożliwiają dostosowanie oferty do potrzeb firmy. Dotyczy to zarówno sum ubezpieczenia, krajów obowiązywania, jak i sposobu rozliczania składek.


Ubezpieczenia osobowe dzieci, młodzieży, studentów oraz pracowników placówek oświatowych i wychowawczych

Dzieci i młodzież to szczególna grupa ubezpieczonych, która jest bardziej podatna jest na niektóre zdarzenia losowe. Dlatego warto zainteresować się umowa ubezpieczenia, która obejmuje całodobową ochronę i może być indywidualnie dostosowana do potrzeb placówki, a jednym z możliwych rozszerzeń jest ochrona w sieci. Zapewni ona nie tylko pomoc w konfiguracji blokady rodzicielskiej, ale także wsparcie w powstrzymaniu rozprzestrzenia informacji na temat ubezpieczonego oraz pomoc psychologa. Ubezpieczenia osobowe skierowane są również do studentów i pracowników placówek oświatowo-wychowawczych.