Zapewniają wsparcie w razie wypadku lub zachorowania i konieczności pobytu w szpitalu.

Kobieta chora na raka uśmiecha się, podaje rękę

Ubezpieczenie następstw zachorowania na raka


Ubezpieczenia zdrowia stają się dzisiaj coraz bardziej popularne. Ludzie od zawsze wiedzieli, że o zdrowie trzeba dbać – już Jan Kochanowski pisał we fraszce „Na zdrowie”: „Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”. Jednak dopiero od niedawna coraz bardziej popularne stają się ubezpieczenia zdrowia. Wynika to z pewnością z wielu czynników, do których zaliczyć trzeba większą zamożność społeczeństwa, propagowanie wiedzy na temat ubezpieczeń oraz świadomość, że w przypadku zachorowania dodatkowy zastrzyk pieniędzy może okazać się bardzo potrzebny. Jako Colonnade oferujemy sprawdzone ubezpieczenie następstwa zachorowania na raka – polisę Triumf.


Dlaczego warto podpisać polisę ubezpieczenia Triumf?

Choroba nie wybiera. I chociaż wielu naukowców próbowało znaleźć odpowiedź na pytanie, w jaki sposób przewidzieć, kto zachoruje na raka lub jedną z chorób cywilizacyjnych, jest to niemożliwe. Dzięki postępowi nauki i coraz lepszej znajomości genetyki możemy określić, kto ma większe predyspozycje do zapadnięcia na określone choroby. Mimo to diagnozy lekarskie zaskakują kolejne osoby. Niektóre choroby łatwo pokonać – wymagają określonego leczenia i czasu. Przed innymi możemy się zabezpieczyć albo osłabić ich działanie dzięki szczepieniom i profilaktyce. Nie mamy jednak sposobu na zupełne wyeliminowanie chorób. Właśnie dlatego warto przemyśleć podpisanie ubezpieczenia, aby w razie zachorowania otrzymać potrzebną pomoc.

W jaki sposób skorzystać z ubezpieczenia zdrowia? Jest to bardzo proste – po wyjściu ze szpitala lub zakończeniu leczenia wypełniasz formularz zgłoszenia szkody (zakładka „Zgłoś szkodę”). Przedstawiasz w nim wszystkie niezbędne informacje oraz przesyłasz skany lub zdjęcia dokumentów potwierdzających leczenie i Twoją tożsamość. Później czekasz już tylko na decyzję ubezpieczyciela i przesłanie świadczenia na Twoje konto bankowe. W przypadku ubezpieczenia następstw zachorowania na raka Triumf świadczenie możesz uzyskać jeszcze w czasie leczenia.


Ubezpieczenia zdrowia dla klientów indywidualnych

W Colonnade tworzymy rozwiązania ubezpieczeniowe dla każdego. Oferujemy ubezpieczenia dla przedsiębiorców, członków zarządu, dużych i małych firm, różnorodnych instytucji, stowarzyszeń i fundacji oraz dla osób prywatnych. Klienci indywidualni mają różne potrzeby i oczekiwania, dlatego rozwiązania dla nich przygotowujemy w kilku wariantach. Podobny wybór stworzyliśmy przygotowując ubezpieczenia zdrowia. Od wybranego wariantu zależy zarówno wysokość składki, jak i późniejsze świadczenie ubezpieczeniowe. Dla każdego ubezpieczenia zdrowia przygotowaliśmy tabelę prezentującą wysokość świadczeń.

Ubezpieczenia zdrowia to świetny sposób, aby zrobić prezent bliskim. Jeżeli zawierasz ubezpieczenie dla siebie, masz pewność, że w poważnej sytuacji otrzymasz dodatkowe wsparcie, a Twoi bliscy nie będą musieli obawiać się dodatkowych obciążeń finansowych. Możesz jednak zrobić coś jeszcze – wykupić ubezpieczenie dla bliskiej osoby i co miesiąc opłacać składkę w jej imieniu. Choć rozwiązanie to wydaje się nietypowe, z pewnością każdy doceni taki wyjątkowy podarunek. O wykupienie ubezpieczenia zdrowia dla współmałżonka lub partnera możesz zadbać też dzięki stworzonemu przez nas planowi partnerskiemu. W takiej sytuacji ochroną ubezpieczenia zdrowia objęci zostajecie obydwoje (w ramach jednej polisy).


Ubezpieczenia zdrowia – wsparcie finansowe w razie ciężkich zachorowań

Oferowane przez Colonnade ubezpieczenia zdrowia to znakomity wybór. Wykupienie go zapewnia wsparcie finansowe w sytuacji zdiagnozowania nowotworu złośliwego oraz przeprowadzenia operacji związanej z tym zachorowaniem. Chociaż brzmi to dosyć enigmatycznie, polisa sprawdzi się dla każdej osoby pomiędzy 20 a 59 rokiem życia. Niestety, ryzyko zachorowania na raka dotyczy każdego, kto żyje w dzisiejszym zestresowanym i pełnym pośpiechu świecie. Warto skorzystać z możliwości, jakie dają ubezpieczenia i podpisać polisę, która będzie chronić Ciebie i Twoich bliskich.

Triumf to ubezpieczenie następstwa zachorowania na raka, które zapewni Ci świadczenie finansowe zaraz po diagnozie. Dlaczego to takie ważne? W przypadku zachorowania, szczególnie na nowotwór złośliwy, ważna jest szybka reakcja w postaci leczenia i podawania odpowiednich leków. Czasem potrzebna jest również specjalna terapia, która powinna rozpocząć się jak najszybciej. Zdarza się, że szybkie leczenie możliwe jest tylko w prywatnych placówkach. Co więcej – leki i sprzęt medyczny są stosunkowo kosztowne, a sporym obciążeniem mogą okazać się również dojazdy do placówek medycznych. Sprawną wypłatę świadczenia z ubezpieczenia zdrowia z pewnością docenią przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i wszyscy, którzy rozliczają się za pracę zleceniowo. W takiej sytuacji poważna choroba stanowi znaczne obciążenie dla budżetu rodzinnego. Świadczenie, które otrzymasz dzięki polisie Triumf, będziesz mógł wykorzystać w dowolny sposób.


Ubezpieczenia zdrowia? Co daje ubezpieczenie następstw zachorowania na raka?

Ubezpieczenia zdrowia są dosyć zróżnicowane, dlatego warto przyjrzeć się przygotowanej przez nas ofercie ubezpieczenia następstw zachorowania na raka. Po diagnozie nowotworu złośliwego ubezpieczony może otrzymać nawet 120 000 złotych! Dodatkowo, jeśli konieczna będzie operacja będąca następstwem choroby – beneficjent otrzyma dodatkowe 5 000 zł. Obsługa szkód z ubezpieczenia zdrowia jest sprawna. Mamy świadomość, że dla osoby chorej szybka wypłata świadczenia ma ogromne znaczenie, daje bowiem poczucie bezpieczeństwa finansowego.

Warto podkreślić, że ochrona ubezpieczenia zdrowia działa przez całą dobę i na całym świecie. Bez wyłączeń i dodatkowych zasad. Dzięki temu masz większe poczucie bezpieczeństwa i pewność, że nawet w najtrudniejszych chwilach nie jesteś sam. Co więcej – perspektywa, że nie musisz martwić się problemami wynikającymi z ciężkiej choroby jest bardzo ważna i mocno wspiera pozytywne myślenie, bardzo pomocne w czasie leczenia i rekonwalescencji.


Wybierz ubezpieczenia zdrowia od Colonnade i żyj pełnią życia!