Market Colonnade

Market Colonnade to serwis internetowy służący do dystrybucji ubezpieczeń następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci, młodzieży, pracowników w placówkach oświatowych oraz odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, a także w związku z nauką lub odbywaniem praktyk uczniowskich.

System umożliwia sprzedaż ubezpieczenia w formie indywidualnej oraz w formie grupowej.

Forma indywidualna

Ubezpieczenie w formie indywidualnej można zawrzeć wchodząc na stronę: https://market.colonnade.pl/ w sekcję ubezpieczenie indywidualne.

Po wypełnieniu on-line wniosku o ubezpieczenie oraz dokonaniu płatności poprzez bramkę płatniczą, klient otrzymuje dokumenty ubezpieczeniowe na podany wcześniej adres e-mail.

Forma grupowa

Dostęp do Marketu w celu sprzedaży ubezpieczenia w formie grupowej mogą uzyskać pośrednicy, którzy zajmują się sprzedażą ubezpieczenia NNW szkolnego oraz przeszli szkolenie produktowe i systemowe. Osoby zainteresowane dostępem do Marketu zapraszamy do kontaktu pod adresem: polandah@colonnade.pl.

Market Colonnade

Market Colonnade pozwala pośrednikowi uzyskać samodzielnie wielowariantową ofertę na warunkach ustalonego wcześniej programu sprzedażowego.

Po zaakceptowaniu oferty ubezpieczenia i wygenerowaniu polis, system generuje także linki umożliwiające przystąpienie do ubezpieczenia osób ubezpieczonych. Po wypełnieniu on-line wniosku o przystąpienie do ubezpieczenia, klient dokonuje płatności poprzez bramkę płatniczą, a następnie otrzymuje dokumenty ubezpieczeniowe na podany wcześniej adres e-mail.

Wsparcie dla użytkowników systemu

Dla pośredników posiadających konto w Markecie Colonnade udostępniliśmy infolinię, która wspiera użytkowników w przypadku problemów z logowaniem lub obsługą systemu.

Infolinia dostępna jest pod numerem telefonu +48 22 276 26 05 lub adresem e-mail MarketWsparcie@colonnade.pl  w godzinach 9.00–17.00 w dni robocze.