Market Colonnade to serwis internetowy służący do dystrybucji ubezpieczeń następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci, młodzieży, pracowników w placówkach oświatowych oraz odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, a także w związku z nauką lub odbywaniem praktyk uczniowskich.

Obecnie w systemie prowadzona jest sprzedaż ubezpieczeń w formie grupowej.

Dostęp do Marketu mogą uzyskać pośrednicy, którzy zajmują się sprzedażą ubezpieczenia NNW szkolnego oraz przeszli szkolenie produktowe i systemowe. Osoby zainteresowane dostępem do Marketu zapraszamy do kontaktu pod adresem: polandah@colonnade.pl.

Market Colonnade pozwala pośrednikowi uzyskać samodzielnie wielowariantową ofertę na warunkach ustalonego wcześniej programu sprzedażowego.

Po zaakceptowaniu oferty ubezpieczenia i wygenerowaniu polis, system generuje linki umożliwiające przystąpienie do ubezpieczenia osób ubezpieczonych. Po wypełnieniu on-line wniosku o przystąpienie do ubezpieczenia, klient dokonuje płatności poprzez bramkę płatniczą a następnie otrzymuje dokumenty ubezpieczeniowe na podany wcześniej adres e-mail.


Wsparcie dla użytkowników systemu

Dla pośredników posiadających konto w Markecie Colonnade udostępniliśmy infolinię, która wspiera użytkowników w przypadku problemów z logowaniem lub obsługą systemu.

Infolinia dostępna jest pod numerem telefonu +48 22 276 26 05 lub adresem e-mail MarketWsparcie@colonnade.pl  w godzinach 9.00–17.00 w dni robocze.