Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków – złamania kości i oparzenia ciała

Dlaczego warto?

Bezpieczeństwo finansowe

Wypłata świadczenia zapewni bezpieczeństwo finansowe w razie poważnych konsekwencji nieszczęśliwych zdarzeń. Pieniądze można przeznaczyć m.in. na pokrycie kosztów leczenia lub rehabilitacji.

Złamania i oparzenia

Wypłacimy świadczenie do 15 000 zł w przypadku złamań kości oraz do 30 000 zł w przypadku oparzeń ciała. Wypłacone pieniądze można przeznaczyć np. na leki, rehabilitację, czy opiekę medyczną.

Ochrona non stop

Ochrona pozostaje aktywna bez względu na miejsce pobytu  i czas  – działa w domu, jak również na zagranicznych wakacjach, 24 godziny na dobę.

Ciesz się aktywnym stylem życia

Ubezpieczenie pomoże pokryć koszty związane z uszkodzeniem ciała.

Dla kogo?

  • Ubezpieczenie oferujemy każdemu, szczególnie osobom aktywnie spędzającym czas. Umowę ubezpieczenia może zawrzeć osoba, która ma ukończone 18 lat, lecz nie przekroczyła 69 roku życia.

Co obejmuje ubezpieczenie?

  • Niska miesięczna składka zapewnia ochronę w przypadku złamań kości i oparzeń ciała, bez obciążania domowego budżetu.
  • Dostępne są dwa warianty ubezpieczenia – indywidualny, obejmujący ubezpieczonego oraz dzieci będące pod jego indywidualną opieką oraz plan partnerski rodzinny, w którym ochrona obejmuje ubezpieczonego,  partnera/małżonka i dzieci.
  • Wysokość świadczeń wypłacanych dzieciom wynosi aż 25% sum wypłacanych dorosłym.
  • Pieniądze ze świadczenia pomogą pokryć nieprzewidziane koszty związane z powrotem do zdrowia, leczeniem, rehabilitacją lub wsparciem rodziny podczas nieobecności ubezpieczonego w domu.
  • Wysokość świadczeń zależy od wybranego zakresu i wariantu ubezpieczenia.

Pytania i odpowiedzi

Ochroną objęte są fizyczne uszkodzenia na ciele spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem, takie jak złamania kości i oparzenia ciała drugiego i trzeciego stopnia określone w tabeli świadczeń.

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Oddzwonimy i przedstawimy ofertę. Można również do nas zadzwonić pod numer 22 276 26 00.

Wszystkich formalności dopełnimy podczas rozmowy. Nie ma potrzeby spotykania się z agentem ubezpieczeniowym, ani dostarczania wyników badań lekarskich.

Nie ma takiej potrzeby. Warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia jest oświadczenie o braku wcześniejszej diagnozy osteoporozy bądź innych schorzeń układu kostnego.

Umowę ubezpieczenia może zawrzeć osoba, która ma ukończone 18 lat, lecz nie przekroczyła 69 roku życia.

Zgodnie z OWU niniejszego ubezpieczenia, jest to nagłe i przypadkowe zdarzenie, wywołane przyczyną zewnętrzną, które nastąpiło w okresie odpowiedzialności Colonnade, w wyniku którego ubezpieczony doznał, niezależnie od swej woli i stanu zdrowia, uszkodzenia ciała.

Pierwszy dzień ochrony rozpoczyna się następnego dnia po zakończeniu rozmowy z naszym konsultantem i działa 24 godziny na dobę na całym świecie.

Data płatności pierwszej składki jest wskazana na polisie. Płatności należy dokonywać co miesiąc przed datą wskazaną w dokumencie ubezpieczenia.

Zachęcamy do ustawienia zlecenia stałego w swoim banku, dzięki czemu nie będzie potrzeby pamiętania o płatnościach, a ochrona będzie działać nieprzerwanie.

W razie wątpliwości prosimy o telefon pod numer 22 276 26 00, pracownik naszego Biura Obsługi Klienta odpowie na pytania.

Dokumenty do pobrania

Ogólne warunki ubezpieczenia AKTYWNI W ŻYCIU 20.09.18

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia AKTYWNI W ŻYCIU 20.03.18

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia AKTYWNI W ŻYCIU 1.07.17

Pobierz

Tabela świadczeń AKTYWNI W ŻYCIU

Pobierz

Powiązane ubezpieczenia

mama z córką kroją owoce w kuchni, czerwony fartuszek

Ubezpieczenie NNW dla Twojej rodziny

leczenie szpitalne, opieka w szpitalu, pacjentka w szpitalnym łóżku
Powypadkowe leczenie szpitalne

Jak kupić ubezpieczenie?

Zadzwoń

+48 22 276 26 00

Biuro Obsługi Klienta czynne:

pon.–pt. 8.00–18.00

Napisz

Napisz do nas maila na adres: bok@colonnade.pl lub wypełnij i prześlij formularz kontaktowy

Przejdź do formularza →
Ciesz się aktywnym stylem życia

Ubezpieczenie pomoże pokryć koszty związane z uszkodzeniem ciała.