Ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego

Dlaczego warto?

Pomoc po wypadku

W razie powypadkowego leczenia szpitalnego wypłacimy do 300 zł świadczenia, za każdą pełną dobę spędzoną w szpitalu.

W trakcie rekonwalescencji

Zapewnimy dodatkowe wsparcie finansowe od chwili opuszczenia szpitala do momentu powrotu do zdrowia po wypadku.

Ochrona kluczy i portfela

Ubezpieczenie Plaster+ zapewnia również dodatkową ochronę – wypłatę odszkodowania w razie utraty portfela lub kluczy.

Świadczenie w razie pobytu w szpitalu

Zapewnij sobie wypłatę świadczenia w razie pobytu w szpitalu po wypadku!

Dla kogo?

  • Każdy może doznać wypadku, z przyczyn od siebie niezależnych, w najbardziej niespodziewanym momencie, czy to w pracy, czy w domu. Ubezpieczenie Plaster+, to oferta dla każdego.

O produkcie

Cechy i zalety

  • Pieniądze ze świadczenia pozwolą pokryć nieprzewidziane koszty związane z pobytem w szpitalu lub będą wsparciem dla rodziny podczas nieobecności ubezpieczonego w domu.
  • Świadczenie – do 300 zł dziennie – wypłacamy już od pierwszej doby spędzonej w szpitalu na skutek wypadku.
  • Gwarantujemy podwójne świadczenie, aż do 600 zł – za każdy dzień pobytu na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej (OIOM).
  • Zapewniamy finansowe wsparcie podczas rekonwalescencji ubezpieczonego – od chwili opuszczenia szpitala do momentu powrotu do zdrowia. W tym okresie wypłacimy do 150 zł dziennie. Świadczenie to może trwać aż do 28 dni.
  • Wysokie kwoty świadczeń dziennych wypłacamy niezależnie od świadczeń  ZUS czy NFZ.
  • W przypadku utraty portfela w wyniku rozboju, wypłacamy świadczenie na zakup nowego portfela, wyrobienia nowych dokumentów tożsamości oraz kart płatniczych.
  • W przypadku utraty kluczy (zgubienia lub kradzieży) pokryjemy koszty usługi ślusarza, wymiany zamków i wymiany kluczy do domu i pojazdu.
  • Zapewniamy prostą i szybką obsługę szkód.

Co obejmuje ubezpieczenie?

Zakres świadczeńWariant srebrnyWariant złoty
Hospitalizacja150 zł dziennie300 zł dziennie
OIOM300 zł dziennie600 zł dziennie
Rekonwalescencja75 zł dziennie150 zł dziennie
Koszty zastąpienia portfelado 800 złdo 800 zł
Koszty zastąpienia kluczy do mieszkania/pojazdudo 1000 złdo 1000 zł


Więcej o ubezpieczeniu

Ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego PLASTER+ to dodatkowa polisa NNW, która będzie bardzo pomocna, gdy w wyniku wypadku będziesz wymagać leczenia szpitalnego. Ubezpieczenie sprawdzi się w przypadku każdego, ponieważ nieszczęśliwe zdarzenia mogą przytrafić się nawet w domu. Warto w takich chwilach otrzymać wsparcie finansowe, które będzie można wykorzystać zgodnie z bieżącymi potrzebami.


Ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego – pomoc na wyciągnięcie ręki

Mimo zachowania nawet największej ostrożności, nieszczęśliwe wypadki mogą przydarzyć się każdemu. Warto znaleźć sposób na to, aby w takich sytuacjach otrzymać pomoc, również w postaci świadczenia finansowego. Doskonałym rozwiązaniem w trudnych sytuacjach jest świadczenie uzyskane dzięki ubezpieczeniu NNW. Ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego gwarantuje sprawną wypłatę świadczenia za każdą dobę pobytu w szpitalu i poszpitalnej rekonwalescencji.

Ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego PLASTER + to możliwość dopasowania ochrony do potrzeb ubezpieczonego. W wariancie złotym za każdą dobę spędzoną w szpitalu w ramach leczenia po wypadku otrzymasz odszkodowanie w wysokości 300 zł. Ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego zapewni Ci dodatkowe wsparcie również podczas trwania rekonwalescencji – od opuszczenia szpitala, aż do pełnego powrotu do zdrowia.


Dodatkowe zapisy ubezpieczenia powypadkowego leczenia szpitalnego

Do pakietu ubezpieczenia dodaliśmy jeszcze jeden przydatny zapis – wypłatę od Colonnade otrzymasz również w sytuacji utraty portfela oraz kluczy do domu lub pojazdu. W ramach kosztów zastąpienia portfela możesz otrzymać do 800 zł, a kosztów zastąpienia kluczy (do mieszkania lub pojazdu) – do 1 000 zł. Jak wygląda realizacja zapisu w praktyce? Jeżeli utracisz portfel w wyniku rozboju – wypłacimy świadczenie na zakup nowego portfela, wyrobienie nowych dokumentów i kart płatniczych. Jeśli zgubisz klucze lub zostaną Ci skradzione – z ubezpieczenia pokryjemy koszt wymiany zamków, kluczy do domu lub pojazdu oraz usługę ślusarza.

Warto dodać, że w przeciwieństwie do wielu ubezpieczycieli, Colonnade wypłaca świadczenie już od pierwszej doby powypadkowego pobytu w szpitalu. Wysokość świadczenia zależy od ilości dni spędzonych w szpitalu oraz czasu trwania rekonwalescencji, czyli zalecanego przez lekarza czasu, w którym ubezpieczony wraca do zdrowia po siedmiodniowym (lub dłuższym) pobycie w szpitalu. W przypadku wariantu rodzinnego, ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego dotyczy nie tylko ubezpieczonego, ale także jego współmałżonka lub partnera. Kwota świadczeń dla dzieci wynosi  50% wymienionych kwot.


Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego?

Pobyt w szpitalu zawsze generuje dodatkowe koszty, obciążające rodzinny budżet. Czasem hospitalizacja oznacza także spadek dochodów, szczególnie jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą albo rozliczasz się za przepracowane godziny. Świadczenie, które zapewni Ci ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego, pozwoli na pokrycie bieżących wydatków i kosztów związanych z leczeniem oraz pomoże zadbać o potrzeby rodziny podczas Twojej nieobecności w domu.

Polisa PLASTER+ to świadczenie wypłacane już od pierwszej doby pobytu w szpitalu w wyniku wypadku. Wynosi ono do 300 zł na dobę, a w przypadku pobytu na oddziale intensywnej terapii jest podwojone (600 zł na dobę). Świadczenie przysługuje ubezpieczonemu również w okresie rekonwalescencji (do 28 dni) i wynosi wówczas 150 zł na dobę. Kwoty świadczeń są niezależne od otrzymywanych wypłat z ZUS oraz NFZ.


Polisa NNW na leczenie szpitalne – jak podpisać umowę?

Zależy nam na tym, aby klienci mogli załatwić sprawy związane z ubezpieczeniem w możliwie najszybszy sposób. Oferowane przez Colonnade ubezpieczenia NNW zawrzesz przez telefon i już kolejnego dnia będziesz mieć zapewnioną wynikającą z umowy ochronę. Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu dostępnym na stronie internetowej, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Podczas rozmowy przedstawi Ci wszystkie aspekty ubezpieczenia PLASTER+, dzięki czemu podejmiesz decyzję w oparciu o przejrzyste zasady. Możesz też zadzwonić pod numer telefonu: 22 276 26 00, dzięki czemu umowę zawrzesz jeszcze szybciej.

Wszystkie dokumenty związane z ubezpieczeniem powypadkowego leczenia szpitalnego otrzymasz drogą elektroniczną. W wiadomości znajdziesz również informację, kiedy i na jaki numer konta wpłacić składkę. Miesięczna, niewygórowana składka na ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego zapewni Ci komfort na wypadek leczenia i rehabilitacji – Twojej lub Twoich bliskich. Warto ustawić na koncie bankowym dyspozycję stałego przelewu składki, dzięki czemu ubezpieczenie będzie opłacane bez konieczności pamiętania o zleceniu wpłaty.


Ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego – jak zgłosić szkodę?

W Colonnade zależy nam na satysfakcji klientów, ale przede wszystkim na uzyskaniu przez nich pomocy w najkrótszym możliwym czasie. Dlatego maksymalnie uprościliśmy sposób zgłoszenia szkody. Wystarczy, że znasz numer swojej polisy i posiadasz skany lub zdjęcia dokumentów potwierdzających pobyt w szpitalu. Wejdź na naszą stronę internetową i wybierz zakładkę „zgłoś szkodę”. Następnie wypełnij formularz zgłoszenia, podając dokładne informacje i załączając posiadane dokumenty. Wyślij zgłoszenie i poczekaj na jego weryfikację.

Po przesłaniu formularza szkody, w oparciu o ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego, otrzymasz wiadomość o przyjęciu zgłoszenia. Na weryfikację mamy 30 dni, jednak nasi specjaliści starają się przeprowadzić ją jak najszybciej. W sytuacji, gdy zabraknie niezbędnych informacji lub dokumentów – skontaktujemy się z Tobą w celu ich uzupełnienia. Świadczenie wynikające z umowy wpłacimy na podane przez Ciebie konto bankowe, a o przeznaczeniu uzyskanych środków zdecydujesz samodzielnie. Ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego PLASTER+ zapewnia Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo finansowe w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

Pytania i odpowiedzi

Obcokrajowcy i ich pracodawcy poszukujący ochrony ubezpieczenia kosztów leczenia na terenie RP potwierdzonego umową.

Pierwszy dzień ochrony rozpoczyna się następnego dnia po zakończeniu rozmowy z naszym konsultantem i działa 24 godziny na dobę na całym świecie.

Data płatności pierwszej składki jest wskazana w polisie ubezpieczenia. Płatności należy dokonywać co miesiąc przed datą wskazaną w dokumencie ubezpieczenia.

Zachęcamy do ustawienia zlecenia stałego w swoim banku, dzięki czemu nie będzie potrzeby pamiętania o płatnościach, a ochrona będzie działać nieprzerwanie.

Zodnie z OWU Plaster+, jest to nagłe i przypadkowe zdarzenie, wywołane przyczyną zewnętrzną, które nastąpiło w okresie odpowiedzialności Colonnade, w wyniku którego Ubezpieczony doznał, niezależnie od swej woli i stanu zdrowia, uszkodzenia ciała.

Zgodnie z OWU niniejszego ubezpieczenia jest to wydzielona część placówki medycznej, zajmująca się leczeniem pacjentów w stanie krytycznym; oddział musi zostać oddzielony od sal operacyjnych oraz innych oddziałów i sal pooperacyjnych; musi być wyposażony w specjalne urządzenia do ratowania życia, a pacjenci muszą znajdować się pod stałą opieką i obserwacją personelu na stałe przydzielonego do oddziału.

Ubezpieczonym, którzy znaleźli się na oddziale OIOM, podwajamy wypłacane świadczenia – aż do 600 zł za dzień pobytu.

Zgodnie z OWU niniejszego ubezpieczenia świadczenie wypłacamy za każdą dobę pobytu w szpitalu już od pierwszej doby hospitalizacji będącej następstwem nieszczęśliwego wypadku. Wysokość wypłacanych świadczeń jest obliczana na podstawie liczby dób spędzonych przez pacjenta w szpitalu, tabeli świadczeń oraz wybranego przez ubezpieczonego planu.

Zgodnie z OWU niniejszego ubezpieczenia jest to zalecany przez lekarza okres, w którym ubezpieczony powraca do zdrowia po nieprzerwanym, minimum 7-dniowym, pobycie w szpitalu.

Dokumenty do pobrania

Ogólne warunki ubezpieczenia PLASTER + 20.09.18

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia PLASTER + 1.03.18

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia PLASTER + 1.07.17

Pobierz

Tabela świadczeń PLASTER +

Pobierz

Powiązane ubezpieczenia

rodzina, rodzice z córkami, cieszą się w domu na kanapie, szczęśliwa rodzina

Ubezpieczenie NNW dla Twojej rodziny z dodatkiem assistance

człowiek o kulach ze złamaną nogą w domu
NNW od złamań i oparzeń

Jak kupić ubezpieczenie?

Zadzwoń

+48 22 276 26 00

Biuro Obsługi Klienta czynne:

pon.–pt. 8.00–18.00

Napisz

Napisz do nas maila na adres: bok@colonnade.pl lub wypełnij i prześlij formularz kontaktowy

Przejdź do formularza →
Świadczenie w razie pobytu w szpitalu

Zapewnij sobie wypłatę świadczenia w razie pobytu w szpitalu po wypadku!