Ubezpieczenie NNW dla Twojej rodziny

Dlaczego warto?

Bezpieczeństwo finansowe

Wypłata świadczenia zapewni bezpieczeństwo finansowe w razie poważnych konsekwencji nieszczęśliwych zdarzeń. Pieniądze można przeznaczyć m.in. na pokrycie kosztów leczenia lub rehabilitacji.

Po wypadku

Pieniądze z ubezpieczenia mogą pokryć wydatki związane z dostosowywaniem się do nowych okoliczności po wypadku np. zmiany w mieszkaniu lub zakup sprzętu do rehabilitacji.

Wsparcie dla rodziny

Jeżeli w wyniku wypadku ubezpieczony poniesie śmierć, jego rodzina otrzyma wsparcie finansowe.

Zapewnij ochronę sobie i swojej rodzinie

Ubezpieczenie pomoże zminimalizować przykre skutki nieszczęśliwych zdarzeń.

Dla kogo?

 • Ubezpieczenie kierowane jest do wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy wykonywany zawód. Gdy w życiu przytrafia się coś nieprzewidywanego, każdy może potrzebować finansowego wsparcia.

O produkcie

Cechy i zalety

 • Rodzina w Colonnade zapewnia bezpieczeństwo finansowe 24 godziny na dobę, w Polsce i za granicą.
 • Dajemy gwarancję wypłaty wysokich świadczeń w razie następstw nieszczęśliwych wypadków m.in. w razie śmierci lub inwalidztwa.
 • Środki z ubezpieczenia można wykorzystać na dowolny cel, np. na leczenie, dostosowanie mieszkania do nowych potrzeb, pokrycie bieżących wydatków, wyrównanie utraty części dochodów wywołanej niezdolnością do pracy.
 • Świadczenie wypłacamy niezależnie od innych polis.
 • Dodatkowe 15 000 zł wypłacamy w razie śmierci ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku – pozwala to m.in. pokryć koszty pogrzebu.
 • Ubezpieczenie obejmuje zakresem również gotówkę wypłacaną z bankomatu lub utraconą w wyniku rozboju. Zwracamy w takiej sytuacji do 1500 zł.
 • Nasza obsługa szkód jest szybka i prosta.

Co obejmuje ubezpieczenie?

Zakres świadczeńWariant miedzianyWariant srebrnyWariant złotyWariant platynowy
Śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku50 000 zł80 000 zł100 000 zł150 000 zł
Trwałe inwalidztwo całkowite100 000 zł160 000 zł200 000 zł300 000 zł
Trwałe inwalidztwodo 20 000 zł (1%=200)do 32 000 zł (1%=320)do 40 000 zł (1%=400)do 60 000 zł (1%=600)
Dodatkowe świadczenie w razie śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku15 000 zł15 000 zł15 000 zł15 000 zł
Utrata gotówki w wyniku rozbojudo 1500 złdo 1500 złdo 1500 złdo 1500 zł

Świadczenia dla dzieci wynoszą 50% kwot wymienionych w tabeli.

Pytania i odpowiedzi

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Oddzwonimy i przedstawimy ofertę. Można również do nas zadzwonić pod numer 22 276 26 00.

Wszystkich formalności dopełnimy podczas rozmowy. Nie ma potrzeby spotykania się z agentem ubezpieczeniowym, ani dostarczania wyników badań lekarskich.

Pierwszy dzień ochrony rozpoczyna się następnego dnia po zakończeniu rozmowy z naszym konsultantem i działa 24 godziny na dobę na całym świecie.

Data płatności pierwszej składki jest wskazana w polisie ubezpieczenia. Płatności należy dokonywać co miesiąc przed datą wskazaną w dokumencie ubezpieczenia.

Zachęcamy do ustawienia zlecenia stałego w swoim banku, dzięki czemu nie będzie potrzeby pamiętania o płatnościach, a ochrona będzie działać nieprzerwanie.

Zodnie z OWU Plaster+, jest to nagłe i przypadkowe zdarzenie, wywołane przyczyną zewnętrzną, które nastąpiło w okresie odpowiedzialności Colonnade, w wyniku którego Ubezpieczony doznał, niezależnie od swej woli i stanu zdrowia, uszkodzenia ciała.

Oczywiście. Wariant partnerski został przygotowany specjalnie dla osób pozostających w nieformalnym związku i wspólnie prowadzących gospodarstwo domowe.

Beneficjent jest osobą uprawnioną do otrzymania świadczenia z tytułu śmierci ubezpieczonego. Świadczenie przysługuje małżonkowi, chyba, że ubezpieczony pozostaje w nieformalnym związku – w takim przypadku świadczenie przysługuje partnerowi. W razie braku małżonka/partnera świadczenie zostanie wypłacone spadkobiercom ustawowym, chyba, że ubezpieczony postanowi inaczej i na piśmie powiadomi nas o tym w formie pisemnej.

Dokument Dyspozycji wskazania beneficjentów stanowi o beneficjentach w przypadku śmierci ubezpieczonego. Dokument powinien być wypełniony niezwłocznie po podpisaniu umowy ubezpieczenia przez ubezpieczonych pozostających w nieformalnym związku bądź osoby, które chciałyby przekazać świadczenia inaczej niż stanowi prawo. W razie braku małżonka/partnera świadczenie zostanie wypłacone spadkobiercom ustawowym ubezpieczonego.

W przypadku ubezpieczenia w wariancie indywidualnym:

 1. Formularz mianowania beneficjentów wypełnia TYLKO właściciel polisy. W sekcji "Dyspozycja mianowania beneficjentów" NIE NALEŻY wskazywać swoich danych (danych właściciela). Liczba osób wskazanych w sekcji „Dyspozycja mianowania beneficjentów” może być dowolna, ale należy pamiętać aby procentowy udział w kwocie uposażenia w sumie był równy 100%. Formularz powinien być podpisany w dwóch wskazanych miejscach przez właściciela polisy.

W przypadku ubezpieczenia w wariancie rodzinnym/partnerskim:

 1. Pierwszą stronę formularza wypełnia TYLKO właściciel polisy (tzw. Ubezpieczający). W sekcji "Dyspozycja mianowania beneficjentów" NIE NALEŻY wskazywać swoich danych (danych właściciela). Liczba osób wskazanych w sekcji „Dyspozycja mianowania beneficjentów” może być dowolna, ale należy pamiętać aby procentowy udział w kwocie uposażenia w sumie był równy 100%. Pierwsza strona formularza powinna zostać podpisana przez właściciela polisy w dwóch wskazanych miejscach.
 2. Drugą stronę formularza wypełnia TYLKO osoba ubezpieczona. W sekcji "Dyspozycja mianowania beneficjentów" NIE NALEŻY wskazywać swoich danych (danych osoby ubezpieczonej wypełniającej formularz). Liczba osób wskazanych w sekcji „Dyspozycja mianowania beneficjentów” może być dowolna, ale należy pamiętać aby procentowy udział w kwocie uposażenia w sumie był równy 100%.  Druga strona formularza powinna zostać podpisana przez osobę ubezpieczoną w dwóch wskazanych miejscach.

Wzór prawidłowo wypełnionej dyspozycji wskazania beneficjentów dostępny w jest w "materiałach do pobrania".

Dokumenty do pobrania

Ogólne warunki ubezpieczenia RODZINA W COLONNADE 20.09.18

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia RODZINA W COLONNADE 1.03.18

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia RODZINA W COLONNADE 1.10.17

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia RODZINA W COLONNADE 1.07.17

Pobierz

Tabela świadczeń RODZINA W COLONNADE

Pobierz

Dyspozycja mianowania beneficjentów

Pobierz

Wzór – Dyspozycja mianowania beneficjentów

Pobierz

Powiązane ubezpieczenia

człowiek o kulach ze złamaną nogą w domu
NNW od złamań i oparzeń
leczenie szpitalne, opieka w szpitalu, pacjentka w szpitalnym łóżku
Powypadkowe leczenie szpitalne

Jak kupić ubezpieczenie?

Zadzwoń

+48 22 276 26 00

Biuro Obsługi Klienta czynne:

pon.–pt. 8.00–18.00

Napisz

Napisz do nas maila na adres: bok@colonnade.pl lub wypełnij i prześlij formularz kontaktowy

Przejdź do formularza →
Zapewnij ochronę sobie i swojej rodzinie

Ubezpieczenie pomoże zminimalizować przykre skutki nieszczęśliwych zdarzeń.