Ubezpieczenie następstw zachorowania na raka

Dlaczego warto?

Aż do 120 000 wypłaty

 Aż do 120 000 zł wypłacimy jednorazowo na podstawie pierwszej diagnozy nowotworu złośliwego. 

Pieniądze na dowolny cel

Świadczenie można przeznaczyć na dowolny cel – szybciej poddać się leczeniu, wykonać dodatkowe badania, zaopatrzyć się w specjalistyczne preparaty wspomagające dietę osób chorych na raka lub zapłacić za niezbędne leki. 

5000 zł w razie operacji

W razie konieczności przeprowadzenia operacji wypłacamy 5000 zł dodatkowego wsparcia.

Zadbaj o siebie

Wybierz wsparcie na wypadek choroby.

Dla kogo?

  • Ryzyko zachorowania na raka dotyczy nas wszystkich. Życie w stresie, ciągły pośpiech, zanieczyszczenie środowiska – wiele czynników ma zgubny wpływ na nasze zdrowie. To, co realnie zwiększa szanse na wyzdrowienie, to regularne badania, które pozwalają wcześnie wykryć chorobę. Dodatkowe wsparcie to ubezpieczenie. Proponujemy je osobom między 18. a 59. rokiem życia.

O produkcie

Cechy i zalety

  • Triumf to wsparcie finansowe, które pomoże podjąć szybką walkę z chorobą – zapewnia wypłatę świadczenia już na podstawie pierwszej diagnozy nowotworu złośliwego.
  • Wypłacimy nawet 100 000 zł jednorazowego świadczenia bezpośrednio na konto osoby ubezpieczonej.
  • W sytuacji konieczności przeprowadzenia operacji wypłacimy dodatkowo 5000 zł.
  • Pieniądze otrzymane ze świadczenia pomogą pokryć koszty związane z powrotem do zdrowia, leczeniem, zakupem specjalistycznych preparatów odżywczych stosowanych w kuracjach onkologicznych lub wesprą rodzinę podczas nieobecności chorego w domu.
  • Zapewniamy szybką obsługę zgłaszanych szkód.
  • Ochrona trwa 24 godziny na dobę, bez względu na miejsce pobytu.


Co obejmuje ubezpieczenie?

Zakres świadczeńWariant złotyWariant platynowyWariant diamentowy
Zdiagnozowanie raka50 000 zł75 000 zł100 000 zł
Operacja5000 zł5000 zł5000 zł


Więcej o ubezpieczeniu

Ubezpieczenie następstw zachorowania na raka to rodzaj ubezpieczenia NNW, które skierowane jest do osób pomiędzy 20 a 59 rokiem życia i sprawdzi się u każdego. We współczesnym, mocno zabieganym świecie, ryzyko zachorowania na nowotwór jest bardzo wysokie i dotyczy wszystkich grup zawodowych i wiekowych. Regularne badanie kontrolne pozwalają na wczesne wykrycie choroby, dzięki któremu są większe szanse na powrót do zdrowia. Jednak nawet w sytuacji, gdy choroba zostanie szybko zdiagnozowana, ważne jest posiadanie zabezpieczenia finansowego i alternatywnego źródła przychodu, które może zapewnić ubezpieczenie następstw zachorowania na raka.


Godne zaufania ubezpieczenie następstw zachorowania na raka

Jedną z największych zalet ubezpieczenia Triumf jest wypłata świadczenia już na podstawie pierwszej diagnozy nowotworu złośliwego. Dzięki temu będziesz mógł przeznaczyć środki finansowe na wybrany przez Ciebie cel – taki, który uznasz za najważniejszy. Świadczenie, w wysokości nawet 120 000 złotych, będziesz mógł wykorzystać w dowolny sposób, np. na poddanie się prywatnemu leczeniu, wykonanie dodatkowych badań, zakup niezbędnego sprzętu i leków albo dojazdy do szpitala. Pieniądze mogą być też wsparciem dla Twoich bliskich podczas Twojej nieobecności w domu. W przypadku konieczności przeprowadzenia operacji (wynikającej ze zdiagnozowanego nowotworu) otrzymasz dodatkowe świadczenie w wysokości 5 000 złotych.

Czy ubezpieczenie następstw zachorowania na raka działa w przypadku każdego nowotworu? Kwestia ta została dokładnie wyjaśniona w ogólnych warunkach ubezpieczenia, które definiują raka jako „złośliwy nowotwór charakteryzujący się niekontrolowanym wzrostem i rozrostem złośliwych komórek i naciekaniem narządów, gdzie wzrost przedmiotowego raka pierwotnie się rozpoczął, włącznie z białaczką, chłoniakiem i mięsakiem”. Złośliwe zmiany w komórkach, o których mówi ubezpieczenie następstw zachorowania na raka, to zmiany widoczne pod mikroskopem, które różnią się od normalnej struktury komórek i według aktualnej wiedzy medycznej są typowe dla rozwoju raka. Zapis obejmuje więc dosyć szeroki zakres chorób. Warto podkreślić, że zawierając ubezpieczenie następstw zachorowania na raka, nie musisz przedstawiać aktualnych badań lekarskich. Wystarczy, że w chwili zawarcia umowy nie zdiagnozowano u Ciebie raka lub złośliwych zmian w komórkach i diagnoza ta nie jest powodem poszukiwania dodatkowego ubezpieczenia.


Ubezpieczenie następstw zachorowania na raka skrojone na miarę

Zawierając umowę ubezpieczenia, dokonujesz wyboru jednego z pięciu wariantów, a wysokość składki zależna będzie również od Twojego wieku w momencie przystąpienia do ubezpieczenia. Co ważne, możesz zawrzeć również umowę ubezpieczenia partnerskiego, które obejmie ochroną wynikającą z polisy Ciebie oraz Twojego współmałżonka lub partnera. Ubezpieczenie następstw zachorowania na raka zostało stworzone na przejrzystych zasadach, które jasno określają wysokość sumy świadczenia w zależności od wysokości składek. Tabelę świadczeń i składek ubezpieczenia Triumf znajdziesz w dokumentach do pobrania oraz ogólnych warunkach ubezpieczenia (OWU).

Jak kształtują się przykładowe wypłaty z ubezpieczenia? W przypadku zachorowania na raka, dzięki zawarciu polisy indywidualnej z wariantem kryształowym, otrzymasz świadczenie w wysokości 30 000 złotych, przy miesięcznej składce 20,70 zł (dla ubezpieczonego w wieku między 20 a 39 lat), 39,70 zł (40-49 lat) albo 66,50 zł (50-59 lat). Do wyboru masz również wariant brązowy, srebrny, złoty oraz platynowy, które różnią się wysokością składek i świadczenia wypłacanego po zdiagnozowaniu choroby. W planie partnerskim suma składek będzie wynikać z wieku obojga ubezpieczonych. Świadczenie wypłacane w przypadku wynikającej z nowotworu operacji ubezpieczonego jest niezależne od wariantu polisy oraz wysokości składek. Wynosi zawsze 5 000 zł.


Jakie zalety ma ubezpieczenie następstw zachorowania na raka?

Wysokość świadczenia w wypadku zachorowania na raka to nie wszystko. Ochrona, którą zapewnia ubezpieczenie następstw zachorowania na raka, działa na całym świecie, dzięki czemu masz zapewnione wsparcie nawet w wypadku zdiagnozowania choroby podczas urlopu lub wyjazdu służbowego. Świadczenie wypłacane jest jednorazowo pod warunkiem pierwszej diagnozy nowotworu złośliwego, wystawionej na podstawie badań diagnostycznych, które zostały wykonane w czasie trwania ochrony wynikającej z polisy ubezpieczenia następstw zachorowania na raka.

W praktyce oznacza to, że jeśli podpiszesz umowę ubezpieczenia w dniu wizyty u lekarza, podczas której otrzymasz nieprzychylną diagnozę, nie otrzymasz odszkodowania. Dlaczego? Ze względu na specyfikę, która cechuje ubezpieczenie następstw zachorowania na raka oraz w celu zapobiegania nadużyciom, ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się po 90 dniach od zawarcia umowy ubezpieczenia.


Jak podpisać ubezpieczenie następstw zachorowania na raka?

Przystąpienie do ubezpieczenia Triumf jest równie proste, jak skorzystanie z każdej oferty ubezpieczeniowej Colonnade. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, w którym zostawisz niezbędne informacje, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista do spraw ubezpieczeń. Możesz też zadzwonić w dogodnym dla Ciebie czasie pod numer telefonu 22 276 26 00. Podczas rozmowy dokładnie poznasz ofertę na ubezpieczenie następstw zachorowania na raka. Również formalności związane z zawarciem umowy i otrzymaniem polisy przeprowadzimy podczas rozmowy telefonicznej. Nie musisz spotykać się osobiście z agentem ubezpieczeniowym, dostarczać wyników badań albo podpisywać dokumentów.

Polisę polisy prześlemy drogą elektroniczną, razem ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do opłacenia ochrony – m.in. numerem konta bankowego i terminem wpłaty pierwszej składki. Ochrona, którą zapewnia ubezpieczenie następstw zachorowania na raka rozpoczyna się po upływie 90 dni od zawarcia umowy na ubezpieczenie następstw zachorowania na raka. Wydłużony okres przed rozpoczęciem obowiązywania ochrony wynika ze specyfiki ubezpieczenia. Jeżeli chcesz poznać ogólne warunki ubezpieczenia przed rozmową ze specjalistą ds. ubezpieczeń, znajdziesz je w sekcji Dokumenty do pobrania.

Pytania i odpowiedzi

Są to zmiany w komórkach widoczne pod mikroskopem, które różnią się od normalnej struktury tychże komórek i są typowe dla rozwoju raka, według aktualnej wiedzy medycznej.

Ochroną objęty jest cały organizm ubezpieczonego.

Ochrona rozpocznie się po upływie 90 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia wskazanego w polisie pod warunkiem opłacenia składki.

Data płatności pierwszej składki jest wskazana na polisie. Płatności należy dokonywać co miesiąc przed datą wskazaną w dokumencie ubezpieczenia.

Zachęcamy do skorzystania z Polecenia zapłaty, dzięki czemu nie będzie potrzeby pamiętania o płatnościach, a ochrona będzie działać nieprzerwanie.

W razie wątpliwości prosimy o telefon pod numer 22 276 26 00, pracownik naszego Biura Obsługi Klienta odpowie na pytania.

Dokumenty do pobrania

Ogólne warunki ubezpieczenia TRIUMF (5 lat) 12.10.22

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia TRIUMF 02.11.18

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia TRIUMF 01.04.18

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia TRIUMF 01.07.17

Pobierz

Tabela świadczeń TRIUMF

Pobierz

Powiązane ubezpieczenia

mama z córką kroją owoce w kuchni, czerwony fartuszek

Ubezpieczenie NNW dla Twojej rodziny

Jak kupić ubezpieczenie?

Zadzwoń

+48 22 276 26 00

Biuro Obsługi Klienta czynne:

pon.–pt. 8.00–18.00

Napisz

Napisz do nas maila na adres: bok@colonnade.pl lub wypełnij i prześlij formularz kontaktowy

Przejdź do formularza →
Zadbaj o siebie

Wybierz wsparcie na wypadek choroby.