31.08.2021

Zapakuj dziecku do plecaka – SCHOOL PROTECT

Stare powiedzenie działa w każdym przypadku: co dobre, szybko się kończy. Idealnie wpasowało się w koniec wakacji. Przed rodzicami wrzesień. Miesiąc ten oznacza przystosowanie się do dawnej rutyny. Do łask powróci budzik, który co rano będzie wyrywać z objęć Morfeusza. W codzienną rutynę na powrót wpiszą się rodzicielskie kontrole zadań domowych. Masz pewność, że Twoje dziecko jest dobrze przygotowane, by rozpocząć rok szkolny?

Szkolna wyprawka

Z pewnością przygotowania macie już za sobą. Oferty hipermarketów od końca lipca przypominają o szkolnej wyprawce. Na półkach bogaty wachlarz produktów: od kolorowych zeszytów zaczynając, przez kredki, aż po sportowe obuwie. Wystarczy wjechać między półki, by w kilka minut skompletować okazały stosik na rok szkolny. Właśnie dlatego chcemy zwrócić Twoją uwagę. Na marketowych półkach nie znajdziesz produktu, który jest Twojemu dziecku równie niezbędny, jak nie najważniejszy. Chodzi o właściwe ubezpieczenie.

Po co dziecku ubezpieczenie szkolne?

Nie zapomnij zapakować do plecaka szkolnego swojego dziecka dobrego ubezpieczenia. Dlaczego to takie ważne? Szkoła jest placówką, która zapewnia dziecku bezpieczeństwo. Jednak nie chroni go przed wszystkim. Podczas szkolnych przerw, w tłumie rówieśników, łatwo o kontuzję, która kończy się na SOR. Podobnie podczas gier kontaktowych, np. koszykówka, siatkówka czy piłka nożna. Twoje dziecko jest narażone na zwichnięcia, złamania lub wybicia. A to tylko niektóre z zagrożeń. Wiadomo, że żadne pieniądze nie zrekompensują bólu wynikającego z podobnych kontuzji. Ale przecież nie o to w polisie chodzi. To produkt, dzięki któremu zyskasz środki na prywatną rehabilitację, konsultację lekarską w prywatnym gabinecie czy potrzebne leki.

SCHOOL PROTECT

W naszej ofercie znajdziesz zindywidualizowane ubezpieczenie szkolne SCHOOL PROTET. To produkt, który chroni uczniów od finansowych następstw nieszczęśliwych wypadków. Ochrona jest aktywna całą dobę, niezależnie od miejsca zdarzenia. SCHOOL PROTECT działa na całym świecie. Za pośrednictwem tego produktu, dbasz o swoje dziecko niezależnie od tego, gdzie i kiedy się znajduje. Produkt dopasujesz pod indywidualne potrzeby. Wystarczy wybrać jeden z wariantów: podstawowy lub rozszerzony. Dzięki temu zadbasz o finansowe wsparcie, które pokryje koszty leczenia, wypożyczenie sprzętów ortopedycznych lub związane z hospitalizacją dziecka. Wszystkie te sytuacje mogą być konsekwencją nieszczęśliwych wypadków. W Colonnade dbamy o to, by wypłacać świadczenia w możliwie najkrótszym czasie. Dlatego maksymalnie uprościliśmy procedurę likwidacji szkód i wypłaty świadczeń. Dzięki temu szybciej otrzymasz finansowe wsparcie niezbędne w takich przypadkach.

Sport, a ubezpieczenie

Rozpoczęcie roku szkolnego dla wielu uczniów oznacza także uczestnictwo w zajęciach dodatkowych. Wśród nich wielokrotnie pojawiają się zajęcia sportowe. Uczniowie uczestniczą w treningach, zawodach, zgrupowaniach lub obozach organizowanych w ramach szkolnych i pozaszkolnych klubów sportowych. SCHOOL PROTECT zadziała, gdy Twoje dziecko ulegnie wypadkowi w trakcie uprawiania sportu. Chroni w szkole i poza nią. Ubezpieczenie nie obejmuje sportów ekstremalnych.

Wsparcie finansowe

Sytuacja finansowa uczniów jest bardzo różna. Ogrom wydatków związanych z powrotem do szkoły i inne koszty bieżące sprawiają, że wielu rodziców nie stać na opłacenie składki. Czy to oznacza, że nie zależy im na bezpieczeństwie swojego dziecka? Wręcz przeciwnie! Właśnie dlatego istnieje możliwość zwolnienia aż 10% uczniów z opłacenia składki. Dzieje się tak w przypadku wykupienia ubezpieczenia SCHOOL PROTECT jako tak zwanej „grupówki”. Im więcej osób ubezpieczonych, tym większe możliwości. Do sytuacji tej dochodzi zazwyczaj z inicjatywy dyrektora placówki oświatowej lub nauczyciela. Są to osoby, które znają sytuację materialną uczniów. Ta forma współpracy z Ubezpieczycielem jest objawem dbałości o podopiecznych i ich rodziców. Dlatego nasi Klienci coraz chętniej po niego sięgają.