08.12.2021

Wakacje  w grudniu? – czemu nie!

Sytuacja epidemiologiczna nieustannie się zmienia. To czynnik, który pokrzyżował już niejedne plany urlopowe. Odwołane loty, anulowane rezerwacje lub nowe restrykcje to chleb powszedni wielu turystów. Co w sytuacji, gdy potrzebujesz naładować baterie po ciężkim roku? Prawdziwie odpocząć? Istnieje wiele możliwości. Niezależnie od tego, na która się zdecydujesz, zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

Grudzień na biało

Jeżeli lubisz aktywnie spędzać czas, zainteresuj się wypoczynkiem w polskich górach. Tę destynację Polacy wybierają jeszcze chętniej zwłaszcza, gdy spadnie pierwszy śnieg. Szaleństwo na stokach to zastrzyk adrenaliny i doskonała zabawa, niemalże w każdym wieku. W dodatku, by z niego skorzystać, wcale nie trzeba być profesjonalistą. Wystarczy odpowiedni sprzęt i czujne oko instruktora. Jednak ten pakiet nie uchroni Cię, gdy ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi. Tym bardziej warto pamiętać o bezpieczeństwie. Uprawianie sportów zimowych to podwyższone ryzyko, np. skręcenia lub złamania kończyn. W naszej ofercie znajdziesz ubezpieczenie TRAVEL PROTECT. To polisa, którą bez problemu dopasujesz do tej formy wypoczynku. Produkt polecamy zwłaszcza przy wyjazdach krajowych.

Który wariant wybrać?

Ubezpieczenie TRAVEL PROTECT występuje w trzech wariantach: srebrnym, złotym i platynowym. Wybierz ten, który spełni Twoje oczekiwania. Każdy z nich oznacza wypłatę świadczenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku, np. podczas jazdy na nartach czy na snowboardzie. Obejmuje także OC. Ochrona dotyczy osób w każdym wieku.

Ster na Alpy

Pogoda w Polsce jest zmienna i płata figle. Nikogo nie dziwi, że stoki są sztucznie naśnieżane. Dlatego wielu turystów czeka do ostatniej chwili, by zarezerwować wyjazd zagraniczny. Pamiętaj, że przekraczając granicę naszego kraju, nie jesteś objęty świadczeniami zdrowotnymi. Lekarze udzielą Ci pomocy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, ale wystawią za to rachunek. W dodatku kwotę do zapłacenia trzeba pomnożyć według aktualnego przelicznika. W tej sytuacji może się okazać, że spędzisz najdroższe wakacje zimowe w swoim życiu. Tym bardziej nie ryzykuj i pomyśl o ubezpieczeniu.

Ubezpieczenie wyjazdów zagranicznych

To kolejny raz, gdy polecimy Ci TRAVEL PROTECT. Tym razem zwróć uwagę na wariant dedykowany podczas wyjazdów zagranicznych. Jest to ubezpieczenie, które ochroni Cię od wysokich kosztów leczenia za granicą czy opłat za transport medyczny do Polski. W dodatku produkt pokrywa koszty związane z leczeniem COVID-19. W obecnej sytuacji epidemiologicznej jest to informacja, na którą warto zwrócić uwagę. 

Ubezpieczenie wyjazdów zagranicznych możesz zakupić w wersji podstawowej i rozszerzonej. Pierwsza z nich pokryje, np. szkody związane z uprawianiem sportów amatorskich. W wariancie rozszerzonym pojawia się pytanie o sporty ekstremalne. Dzięki temu z łatwością dopasujesz ubezpieczenie do swoich potrzeb.

Ubezpieczenie od rezygnacji

Wariant rozszerzony to także ochrona Twoich pieniędzy. Istnieje wiele sytuacji losowych, które zmieniają plany turystów. Wiesz, ze możesz się od tego ubezpieczyć? Gdyzrezygnujesz z zabukowanego wyjazdu lub będziesz zmuszony wrócić z niego wcześniej, pokryjemy koszty. Na Twoje konto wpłynie odszkodowanie. Skorzystasz z niego, w przypadku ciężkiej choroby lub hospitalizacji. Ochrona obejmuje także rezygnację spowodowaną nieszczęśliwym wypadkiem, chorobą lub śmiercią członka rodziny Ubezpieczonego.

Urlop? – postaw na wygodę

Zimowe szaleństwo to wakacje nieco odmienne niż relaks pod palmą. Jednak jest rzecz, która je łączy – wyjeżdżasz, żeby wypocząć. Tym bardziej korzystaj z wygodnych rozwiązań. Właśnie takim jest polisa TRAVEL PROTECT od Colonnade. Żeby wykupić ochronę dla siebie i rodziny, nie musisz umawiać się z agentem. Wszystko załatwisz zdalnie, w kilka minut. Wystarczy wypełnić formularz na stronie. Jeżeli w trakcie zakupu pojawią się pytania, porozmawiaj z konsultantem Colonnade. Wystarczy, że zadzwonisz do Biura obsługi Klienta +48 22 276 26 02. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!