19.06.2023

Ubezpieczenie NNW dla studenta

Cenisz sobie niezależność? W takim razie poznaj produkt, który ją wspiera – ubezpieczenie NNW dla studenta. Polisa zabezpieczy Cię przed skutkami nieprzewidzianych sytuacji. Produkt pomoże Ci zadbać o życie, zdrowie i finanse. W dodatku sam zaprojektujesz zakres ochrony, której potrzebujesz. Sprawdź czy Ci się spodoba.  

Dlaczego warto?

  1. WSPIERA AKTYWNOŚĆ – Żyj aktywnie, baw się, uprawiaj sporty. Ubezpieczenie NNW dla studenta zapewni Ci ochronę w przypadku nieprzewidzianych sytuacji.
  2. WSPIERA FINANSE – Ubezpieczenie NNW student pokryje nieprzewidziane wydatki związane z nieszczęśliwym wypadkiem (powypadkowe leczenie, rehabilitacja, leki, terapia po wypadku).
  3. WSPIERA NIEZALEŻNOŚĆ – Zyskaj całodobowe, całoroczne wsparcie, które działa na całym świecie.

Dopasuj do siebie

Ubezpieczenie NNW student z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Sprawdź, który z czterech wariantów będzie idealny dla Ciebie!

Dla kogo?

Ubezpieczenie NNW student to produkt dla osób, które cenią sobie niezależność. Zwłaszcza w kwestii finansów i ochrony zdrowia. Kierujemy je do osób pełnoletnich aż do ukończenia 80. roku życia. Ochroną możesz objąć także członków swojej rodziny, w tym dzieci od 6 miesiąca życia.

Poznaj zanim kupisz

Oprócz zajęć na uczelni, Twój kalendarz wypełniają różne aktywności: uprawiasz sport, podróżujesz, poznajesz nowe miejsca i ludzi. Znajdzie się też przestrzeń na wydarzenia kulturalne. W każdej z tych sytuacji działa ubezpieczenie NNW dla studenta, które chroni Cię od następstw nieszczęśliwego wypadku. Zdarzeń, w których możesz go potrzebować jest wiele. Podzieliliśmy je na pakiety, dzięki którym szybko znajdziesz to, czego potrzebujesz. Zaprojektuj swoje ubezpieczenie NNW dla studenta i wykup polisę on-line. Zyskasz dostęp do opieki medycznej i wsparcia finansowego, których możesz potrzebować. Nie ryzykuj utraty niezależności. Ubezpiecz się na wszelki wypadek.

PAKIET PODSTAWOWY

Ochrona NNW będzie Ci towarzyszyć na co dzień. Skorzystasz z niej dopiero, gdy wydarzy się sytuacja nagła, np. ulegniesz wypadkowi, poważnie zachorujesz, oparzysz się lub złamiesz kość. Ubezpieczenie NNW dla studenta będzie Twoim finansowym wsparciem. Zadziała niezależnie od tego, gdzie będzie Ci potrzebne: w kraju czy za granicą. Całodobowo.

Ubezpieczenie NNW student to produkt, który wspiera niezależność. Z łatwością rozszerzysz go dodatkowe opcje. W mniej niż kwadrans stworzysz produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb. Sprawdź, jakie daje możliwości.

MOŻLIWE ROZSZERZENIA

A co jeżeli pakiet podstawowy ubezpieczenia NNW student okaże się niewystarczający? Sprawdź pozostałe warianty. Pod każdym z nich mieszczą się inne liczby i zakres ochrony. Wybór zakresu polisy nie należy do zadań łatwych. Dlatego postanowiliśmy go maksymalnie uprościć. Dzięki czytelnej tabeli, z łatwością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Poszerzysz lub zmniejszysz zakres ochrony. Wygodnie dopasujesz sumy, które wypłacimy w razie  nieszczęśliwego wypadku. To inwestycja w niezależność. Zyskujesz pewność, że produkt spełnia Twoje oczekiwania. Jednocześnie otrzymujesz finansowe wsparcie z ubezpieczenia NNW student w czasie rzeczywistym.

Chcesz poznać pełny zakres ubezpieczenia oraz informacje o wyłączeniach odpowiedzialności? Znajdziesz je w sekcji Dokumenty do pobrania w OWU na dole tej strony.

Ile zapłacisz za ubezpieczenie NNW dla studenta?

Całodobową ochronę kupisz już od 51 zł miesięcznie. To niewiele w zamian za wsparcie, które otrzymasz. Przygotowaliśmy cztery warianty, które różnią się od siebie. Nie tylko wysokością miesięcznej składki. Za każdym z nich kryją się inne wydarzenia, na wypadek których Cię chronimy, a także sumy do nich dopasowane. Finanse są ważne. Jednak nie skupiaj się wyłącznie na nich. Jeżeli masz jakieś pytania, porozmawiaj z naszym konsultantem: 22 276 26 01. Infolinia działa od poniedziałku do piątku. Na Twój telefon czekamy od 8:00 do 18:00.

Ubezpieczenie NNW dla student

Ubezpieczenia to produkty ochronne – zawsze przed czymś Cię zabezpieczają. Proponujemy, byś spojrzał na nie z innej perspektywy. Ubezpieczenia NNW student to wiele korzyści. Pierwsze, co rzuca się w oczy to korzyść wynikacjąca z oszczędności czasu. Wykupienie polisy ochronnej nie zajmuje wiele. Załatwisz to w mniej niż kwadrans. W dodatku nie potrzebujesz rezerwować czasu na spotkania z agentem ubezpieczeniowym, bo wszystko „wyklikasz” zdalnie, z poziom komórki lub komputera.

Ubezpieczenie NNW dla studenta to niewielki wydatek. Poświęcając kilka złotych miesięcznie, budujesz finansową poduszkę. Miesięczna składka nie obciąży Twojego budżetu. W zamian przygotujesz się na niespodziewaną okoliczność i zapewnisz wypłatę świadczenia, gdy zaskoczy Cię nieszczęśliwy wypadek, choroba lub kradzież dokumentów. Otrzymane środki przeznaczysz na dowolny cel.

Z ubezpieczeniem NNW student zyskujesz porządek. Umowę zawierasz zdalnie, a wszystkie dokumenty otrzymujesz drogą mailową. Dzięki temu wszystkie ważne dokumenty będziesz mieć zawsze pod ręką. Nie musisz ich drukować. Zyskasz wolność. Polisa będzie Ci towarzyszyć niezależnie od tego, gdzie ją zabierzesz: do kina za rogiem, w podróż po kraju, a może odkryć kraje dotąd nieznane.

Masz ASSISTANCE, masz wsparcie

Studiujesz z dala od rodzinnego miasta? W tej sytuacji nie zawsze możesz liczyć na pomoc bliskich w razie nieszczęśliwego wypadku. Z ubezpieczeniem NNW student nie zostaniesz sam z problemem. W razie nagłego wypadku, otrzymasz natychmiastowe wsparcie od pracownika Centrum Alarmowego Colonnade. Wystarczy wybrać numer +48 22 483 39 73.

Jak to działa? Sprawdźmy na kilku przykładach.

Ubezpieczenie NNW student pomoże Ci zachować niezależność po nieszczęśliwym wypadku. Gdy będziesz dochodzić do siebie, konsultant z infolinii zorganizuje potrzebną pomoc medyczną. Dostarczymy też potrzebne leki, środki opatrunkowe, a także sprzęt rehabilitacyjny. Wszystko w ramach ubezpieczenia NNW student.

W ramach wykupionej polisy, Twój Assistance zadziała także w czasie wakacji w Polsce. Konsultant z infolinii udzieli Tobie informacji na temat placówek medycznych w Twoim najbliższym otoczeniu. Wskaże Ci apteki, w których zakupisz potrzebne leki. A nawet udzieli informacji o przyjmowanych lekach (skutki uboczne, odpowiedniki, stosowanie, przeciwskazania). Zorganizuje Ci transport medyczny do domu, szpitala w pobliżu miejsca zamieszkania lub placówki, gdzie otrzymasz niezbędną pomoc medyczną. Takie wsparcie otrzymujesz w cenie ubezpieczenia NNW student. Centrum Alarmowe Colonnade działa całodobowo, przez okrągły rok.

Wracaj do zdrowia, ubezpieczenie NNW student działa

Łączysz pracę ze studiami? W takim razie nagły wypadek może mocno skomplikować Twoje finanse. Zwłaszcza, gdy powrót do zdrowia okaże się długotrwały ze względu na konieczność przyjmowania leków czy odbycia rehabilitacji. Skup się na sobie. Comiesięczne koszty pokryjesz ze świadczenia, które wypłacimy z Twojej polisy NNW student. Otrzymasz pieniądze za każdy dzień rekonwalescencji poszpitalnej, którą zaleci lekarz. Podobnie w przypadku choroby. Jeżeli lekarz zaleci rekonwalescencję po pobycie w szpitalu, wypłacimy Ci świadczenie.

Złamanie kości a ubezpieczenie NNW student

Złamałeś kość. Ten nieszczęśliwy wypadek kończy się różnie. Niekiedy wystarczy unieruchomić złamaną kość, innym razem wiąże się z operacją i pobytem w szpitalu. W dodatku po zakończeniu leczenia, często konieczna jest rehabilitacja. Dzięki środkom wypłaconym z tytułu roszczenia lepiej się zorganizujesz. Skorzystasz z prywatnej opieki fizjoterapeuty, opłacisz rehabilitację w basenie, dzięki czemu szybciej staniesz na nogi. Spotkania z rehabilitantami z łatwością dopasujesz do zajęć na uczelni czy pracy.

Ubezpieczenie NNW student zadziała także w przypadku zwichnięcia stawu. Wysokość wypłaconego świadczenia zależy od wybranych zakresu i sumy ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie NNW student - pierwsza pomoc po kradzieży

Ukradziono Ci portfel z dokumentami? Straciłeś klucze do mieszkania? Wykonaj trzy ruchy: zabezpiecz konto w swoim banku, zgłoś zdarzenie na policji i wypełnij formularz na naszej stronie https://www.colonnade.pl/zglos-szkode. W ramach posiadanej polisy NNW student zwrócimy Ci koszty związane z zakupem nowego portfela i wyrobieniem dokumentów. Pokryjemy też koszty usług ślusarskich jeżeli zdecydujesz się na awaryjne otwieranie mieszkania lub wymianę zamków. W razie jakichkolwiek wątpliwości, skorzystaj z pomocy konsultanta. Infolinia 22 276 26 01 działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Zdarzył się wypadek? Zgłoś roszczenie

W nagłych sytuacjach trzeba działać szybko i zdecydowanie. Podobnie jest z ubezpieczeniem NNW student. To produkt, który działa 24 godziny w kraju i poza jego granicami. Roszczenie zgłosisz zdalnie w kilka minut. Wystarczy do tego telefon lub komputer z dostępem do Internetu. Świadczenia wypłacamy niezależnie od innych polis. Wypłacenie roszczenia powinno odbywać się sprawnie. Dlatego uruchomiliśmy 3 kanały zgłoszeń:

  1. Przez stronę internetową (www.colonnade.pl/zglos-szkode) – by zgłosić nieszczęśliwy wypadek w ramach ubezpieczenia NNW, wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi na stronie. Po wypełnieniu formularza i załączeniu niezbędnych dokumentów, Twoją sprawą zajmie się Dział Likwidacji Szkód.
  2. Mailowo – pobierz formularz zgłoszenia roszczenia z naszej strony internetowej, wypełnij i wyślij go na adres: szkody@colonnade.pl
  3. Wyślij list pocztą tradycyjną – pobierz formularz zgłoszenia roszczenia z naszej strony internetowej, wypełnij i wyślij go na adres:

Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce

ul. Prosta 67, 00-838 Warszawa

Gdy otrzymamy niezbędne dokumenty, wypłacimy środki na wskazany numer konta bankowego. Taki zastrzyk gotówki w trudnej sytuacji z pewnością Ci się przyda.