31.05.2019

Wymarzony urlop poza granicami naszego kraju... 

zbliża się wielkimi krokami? W takim razie wakacyjna aura jest już dobrze wyczuwalna, a ekscytacja rośnie z dnia na dzień. Jednak w tej radości nie można zapominać o ważnych obowiązkach. Jednym z nich jest ubezpieczenie na wyjazd za granicę, które warto wykupić niezależnie od kraju, w którym spędzisz wakacje. Jest ono o tyle istotne, że daje Ci poczucie bezpieczeństwa, pokrycie ewentualnych kosztów leczenia i… nie tylko! Oto 6 najważniejszych korzyści, jakie Tobie i Twojej rodzinie da ubezpieczenie na wyjazd!

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę – 6 najważniejszych korzyści

 Korzyść 1 – Pokrycie kosztów leczenia i transportu medycznego do Polski

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę to przede wszystkim pokrycie kosztów opieki lekarskiej, pomocy w razie wypadku czy transportu medycznego do Polski. Choć niewielu z nas, wybierając się na wakacje swoich marzeń, myśli o tym, że w trakcie ich trwania mogłoby stać się coś niepożądanego, na różnego rodzaju choroby i wypadki narażeni jesteśmy wszyscy. A tylko ubezpieczenie na wakacje da Ci pełne poczucie bezpieczeństwa i pewność tego, że w przypadku problemów Twoich lub bliskich, zostaniecie otoczeni bezpłatną, profesjonalną opieką lekarską albo zorganizowana zostanie akcja ratunkowa, za którą nie poniesiecie jakichkolwiek kosztów. Co więcej – ubezpieczenie wakacyjne obejmuje nawet choroby tropikalne, o ile oczywiście ubezpieczony wcześniej zadbał o niezbędne szczepienia.

UWAGA! W ramach ubezpieczenia, masz możliwość korzystania z usług Centrum Assistance, które jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jeżeli więc znalazłeś się w trudnej sytuacji i potrzebujesz np. dostępu do lekarza czy tłumacza, skontaktuj się ze specjalistą, a ten podejmie kroki, by pomóc Ci w każdej trudnej sytuacji!

 

Korzyść 2 – OC i NNW

Każde, nawet podstawowe ubezpieczenie wyjazdowe, obejmuje również OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej) oraz NNW. To pierwsze pokrywa koszty szkód, wyrządzonych osobom trzecim. NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków) to z kolei możliwość ubiegania się o świadczenie po tym, jak osoba ubezpieczona ulegnie wypadkowi. Może to mieć miejsce w trakcie jazdy, w czasie spaceru, w trakcie zabawy itd. – w każdej takiej sytuacji, będziesz mógł liczyć na stosowne świadczenie.

 

Korzyść 3 – Amatorskie uprawianie sportów w cenie ubezpieczenia

Jeżeli wybierasz się w góry i zabierasz ze sobą narty albo zamierzasz nurkować do głębokości 18 metrów, również możesz czuć się bezpiecznie. Ubezpieczenie za granicę w Colonnade obejmuje amatorskie uprawianie sportów – w tym narciarstwa, snowboardingu, jazdy na rowerze, motorowerze, quadzie, pływania i wielu innych, dlatego w przypadku nieszczęśliwej sytuacji i doznania kontuzji, również masz prawo domagać się stosownych świadczeń.

UWAGA! Możliwe jest również rozszerzenie ubezpieczenia o sporty ekstremalne – jest to szczególnie korzystne dla osób, które uprawiają sport wyczynowo!

 

Korzyść 4 – Wysokie sumy świadczeń i niska cena zakupu ubezpieczenia

W Colonnade zadbaliśmy o to, aby każde ubezpieczenie zagraniczne pozwalało Ci korzystać z wysokich sum świadczeń – w wariancie podstawowym jest to 50 tysięcy euro, a platynowym nawet 200 tysięcy euro! Wszystko to za niewielką ceną – podstawowy zakres świadczeń można wykupić za zaledwie kilkadziesiąt złotych.

 

Korzyść 5 – Możliwość rozszerzenia ubezpieczenia

Jeżeli masz taką potrzebę, możesz dowolnie rozszerzyć swoje ubezpieczenie na wyjazd za granicę o dodatkowe świadczenia. Ubezpieczysz się na wypadek choroby przewlekłej, rezygnacji z biletów lotniczych czy noclegu, a nawet wtedy, gdy chcesz podjąć pracę za granicą – zarówno umysłową, jak i fizyczną. Zakres usług dodatkowych jest bardzo szeroki, dlatego warto wybrać takie świadczenia, które zapewnią Ci bezpieczny i bezstresowy pobyt za granicą.

 

Korzyść 6 – Ubezpieczenie turystyczne dla każdego

Ubezpiecz siebie, swoich bliskich i wspólnie cieszcie się udanymi wakacjami. W Colonnade ubezpieczyć może się każdy – niezależnie od wieku, zainteresowań czy narodowości. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego, kto chce czuć się bezpiecznie podczas wyjazdu. 

Zapraszamy!