06.07.2022

Plaster znajduje się w każdym domu. Tam, gdzie mieszkają dzieci jest pokryty barwnymi postaciami. To one odwracają uwagę od zadrapania czy skaleczenia. Dobrze mieć go pod ręką w kuchni, gdy omsknie się zbyt ostry nóż. Figuruje na wyposażeniu apteczki samochodowej. To także papier, który „ożywa”, gdy ulegniesz wypadkowi. Poznaj PLASTER+ od Colonnade.

Plaster na rany

Nie zmieniliśmy znaczenia plastra. Prawdopodobnie, gdy usłyszysz ten wyraz, myślisz o skaleczeniu. Plaster naklejasz, by zabezpieczyć otarcie i zatamować delikatne krwawienie. Nie inaczej jest z PLASTER+ od Colonnade. Działa na ubytki finansowe, które bezpośrednio wiążą się z leczeniem powypadkowym. Zakleja braki powstałe na skutek zastoju w firmie wywołanego Twoim pobytem w szpitalu. Rekonwalescencja jest konieczna, byś stanął na nogi. Gdy Tobą zajmie się sztab specjalistów-medyków, PLASTER+ otoczy opieką budżet, który w wyniku Twojego zachorowania może się znacznie uszczuplić.

Rzeczywistość po wypadku

Wypadek to sytuacja nagła. Niekiedy zmienia życie nie do poznania. Z dnia na dzień człowiek aktywny staje się pacjentem, który wymaga pomocy. Kładzie do szpitalnego łóżka. Wymaga czasu potrzebnego na rekonwalescencję i rehabilitację. Dlatego na wypadek podobnych zdarzeń, warto uruchomić plan B. Jego przygotowanie ogranicza się do wykupienia odpowiedniej polisy, która zadziała właśnie w takiej sytuacji. Takim planem B jest PLASTER+.

Pierwsza pomoc po wypadku

Zwykle po wypadku liczą się pierwsze  minuty. To, jak szybko otrzymasz pomoc często decyduje o Twoim życiu. To dość mocne porównanie, ale podobnie jest z finansami. Jeżeli posiadasz oszczędności, zaczną szybko topnieć. Pokryją podstawowe potrzeby jak opłacenie bieżących rachunków i prowadzenie gospodarstwa domowego. Jednak pojawią się koszty, których do tej pory nie uwzględniałeś w budżecie. Pamiętaj, że jako pacjent przykuty do szpitalnego łóżka nie zarobkujesz lub Twoja pensja na czas rekonwalescencji jest niższa. Dlatego klienci tak cenią pierwszą pomoc w formie finansowego PLASTRA+. Chodzi o wypłatę świadczenia w wysokości 300 zł za każdą dobę spędzoną w szpitalu. Wysokość wypłaty jest naliczana już od pierwszego dnia pobytu w placówce medycznej.

Pomoc dla rodziny

Wypadki mają różne skutki. Wielokrotnie zdarza się, że pacjent ląduje na OIOM-ie, gdzie walczy o życie. To sytuacja, która angażuje każdego członka najbliższej rodziny. Ich myśli skupiają się wokół nadziei na to, że szybko opuścisz Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Pauzują od zajęć zawodowych. Porzucają sprawy firmy, by być blisko Ciebie. Taka przerwa jest konieczna, ale czy każdy jest na nią gotowy? Wypłata świadczenia z polisy PLASTER+ to 600 zł za każdy dzień pobytu na OIOM-ie.

Już nie pacjent, ale wciąż nie aktywny zawodowo

Wyjście ze szpitala o własnych siłach nie zawsze oznacza powrót do aktywności zawodowej sprzed wypadku. Niektórych pacjentów czeka długa droga związana z rehabilitacją i kosztownymi zabiegami. W tym miejscu pojawia się kolejny problem: dostępność. Jesteś w gronie szczęśliwców, jeżeli termin rehabilitacji nie jest zbyt odległy. Niestety pacjent, który chce skorzystać z państwowych usług medycznych musi czekać. Niekiedy terminy są na tyle odległe, że decyduje się na prywatną opiekę byleby tylko powrócić do pełni sił i zdrowia. A co jeżeli szybka rehabilitacja wiąże się z ograniczeniem bólu, który towarzyszy pacjentom od chwili wypadku? A to kosztuje… Dlatego finansowe wsparcie, które otrzymują posiadacze PLASTRA+ to nieoceniona pomoc w tej sytuacji. Świadczenie wypłacamy od momentu wyjścia ze szpitala aż do powrotu pacjenta do zdrowia. Otrzymasz do 150 zł dziennie przez okres 28 dni.

PLASTER+ w Twojej apteczce

Pewnie w Twojej apteczce znajdziesz plaster. A czy znajdzie się tam miejsce dla PLASTRA+ od Colonnade? Sprawdź możliwości tej polisy. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 22 276 26 00 lub wypełnisz formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. To dwie możliwości, by poznać zalety tej polisy, ale także zamówić takie świadczenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Wszystkich formalności dopełnimy w trakcie rozmowy. Dlatego nie musisz rezerwować czasu na spotkanie z agentem ubezpieczeniowym.