14.03.2022

Ruch to zdrowie. Nie odkryliśmy Ameryki. Z hasłem tym spotkasz się w każdym gabinecie lekarskim, w siłowni czy podczas wertowania sieci. Dlatego nadszedł moment, by stworzyć produkt, który wspiera aktywność. Poznaj go bliżej.

ABC osoby aktywnej

Elementarz osoby aktywnej zawiera wiele haseł. Mieści się w nim odpowiednio zbilansowana dieta, która w duecie z ulubioną aktywnością działa jak zastrzyk energii dla organizmu. Na liście znajduje się także woda, bez której nie możesz myśleć o prawidłowym funkcjonowaniu. Myśląc o odpowiednim nawodnieniu pij: w przypadku kobiety minimum 2 litry dziennie, a mężczyźni 3 litry. Pamiętaj, że wartości te rosną proporcjonalnie do aktywności, na którą się decydujesz. Po prostu wsłuchaj się w potrzeby własnego organizmu.

Aktywność ma niestety także swoje wady. Każdy, kto uprawia sport naraża się na kontuzje, oparzenia i złamania. To codzienność osób aktywnych, do której warto się odpowiednio przygotować. Właśnie w tym miejscu znalazła się przestrzeń dla produktów z oferty Colonnade.

Urazu nie planujesz, zaplanuj finanse

Każdą aktywność rozpoczynaj od odpowiedniego przygotowania. Mowa o ćwiczeniach rozruchowych. Dzięki nim rozgrzejesz zastane stawy i przygotujesz je do wytężonej pracy. Takie przygotowanie nie zawsze chroni przed urazem. Większość to efekt nieszczęśliwego wypadku. Do tego też warto się przygotować. W naszej ofercie pojawiło się ubezpieczenie AKTYWNI W ŻYCIU. To poduszka powietrzna, która uchroni Twoje finanse w sytuacji uszkodzenia ciała. Jest rozwiązaniem w chwili, gdy uraz uniemożliwi Ci zarobkowanie. Pokryje koszty związane z leczeniem, lekami lub rehabilitacją.

Jednym z przykładów jest złamanie. To sytuacja, która może Cię unieruchomić na kilka tygodni. Samo zdjęcie gipsu nie oznacza, że od razu wrócisz do sprawności sprzed nieszczęśliwego wypadku. Niekiedy potrzebne są rehabilitacja lub spersonalizowane leczenie.  

Jak działa polisa?

Jeżeli w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznasz uszkodzenia ciała, wystarczy nas o tym powiadomić. Po otrzymaniu odpowiednich dokumentów, wypłacimy świadczenie wprost na Twoje konto. Doskonale wiemy, jak ważne są stabilne finanse, zwłaszcza po nieszczęśliwym wypadku. Dlatego dokładamy starań, by wypłata środków szybko i sprawnie znalazła się na Twoim koncie. Dzięki temu będziesz mógł rozdysponować pieniądze, które w takich sytuacjach często są bardzo potrzebne.

Wysokość świadczeń

Wysokość wypłaconych świadczeń zależy od planu i wybranego wariantu ubezpieczenia. Nasz konsultant pomoże Ci je dopasować do Twoich potrzeb oraz możliwości.

W przypadku złamania, otrzymasz nawet do 15 tysięcy złotych. Jeżeli doznasz bolesnych poparzeń II i II stopnia, wypłacimy nawet do 30 tysięcy złotych. Pieniądze te przeznaczysz na dowolny cel. Być może okażą się zastrzykiem gotówki, który pokryje koszty leczenia, poratuje Twoją sytuację finansową lub starczy na opłacenie rehabilitacji.

Polisa od Colonnade działa bez względu na Twoje miejsce pobytu. Nie ogranicza jej także czas. Oznacza to, że obejmujemy Cię ochroną na całym świecie, przez całą dobę.

Poznaj zalety polisy

Aktywność daje ulgę Twojemu ciału, a polisa od Colonnade odciąża Twój budżet. Dlatego miesięczna składka za ubezpieczenie AKTYWNI W ŻYCIU nie obciąży domowego budżetu. Jest niska, dzięki czemu jej nie odczujesz, a zyskasz ochronę.

Polisa to produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Dlatego wybierz najwygodniejszy wariant. Skorzystaj z wersji indywidualnej, gdy planujesz objąć ochroną siebie i dzieci pozostające pod Twoją opieką. Możesz też wybrać wariant rodzinny, gdy planujesz objąć opieką siebie i swoich najbliższych. W przypadku świadczeń wypłacanych dzieciom, otrzymasz aż 25%, które otrzymują z tytułu świadczenia osoby dorosłe.

Ubezpieczenie jest nie tylko wygodne finansowo. Zadbaliśmy, by jego zawiązanie nie przestawiło Twoich planów. Wystarczy 15 minut, by wykupić ochronę dla siebie i swoich najbliższych. Właśnie tyle zajmą Ci formalności, których dopełnisz w rozmowie z naszym konsultantem.