12.07.2022

Naszych klientów różni wszystko: pasje, życie zawodowe czy miejsce zamieszkania. Istnieje jednak mianownik, który ich łączy. To OCHRONA. Każdy jej potrzebuje. Dlatego tak ważne, by jej zakres odpowiadał indywidualnym potrzebom każdego klienta. Stworzenie odpowiedniej oferty nie należało do zadań łatwych. Jednak po latach pracy z naszymi klientami, możemy  z czystym sumieniem określić nasze produkty mianem kompleksowych. Co kryje się za tym stwierdzeniem?

Gdy myślisz o DOMU

Dom to budynek. Tworzą go ściany zbudowane z cegieł, betonu lub drewna. Chociaż na pierwszy rzut oka budowla wydaje się stabilna, wiele jej zagraża. Może się zdarzyć, że dobytek Twojego życia zniszczy silna ulewa, uderzenie pioruna lub pożar. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz polisy, które zabezpieczają majątek.

Dom tworzą ludzie. Wypełniają wnętrze wspomnieniami i uczuciami. Tworzą miejsce, do którego z chęcią wracasz. Dlatego, gdy myślisz o domu, myślisz o swojej rodzinie. W naszej ofercie odnajdziesz liczne propozycje, które zabezpieczą ten najcenniejszy skarb skrywany w czterech ścianach budynku. Polisy od Colonnade zabezpieczają zdrowie i życie Twojej rodziny. Chronią ją podczas wakacji (ubezpieczenie turystyczne), aktywności sportowej lub w zwykłej codzienności. Uruchamiają się, gdy któryś z jej członków zachoruje lub ulegnie wypadkowi.

Bezpieczna firma

Bezpieczeństwo firmy to nie tylko zasady BHP i PPOŻ, które poznajesz w trakcie obowiązkowych szkoleń. To także stabilizacja finansowa, którą może zaburzyć wiele nieprzewidzianych sytuacji. Jedną z nich jest wypadek, której ulegnie osoba trzecia. Jest to związane z obowiązkiem zapłacenia odszkodowania. Takie sytuacje mogą nadszarpnąć firmowy budżet. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć ubezpieczenia OC.

Gdy myślisz o OCHRONIE firmy, możesz potrzebować odpowiedniego zabezpieczenia majątku. Takie odnajdziesz także w naszej ofercie. Ze względu na zróżnicowanie obsługiwanych przez nas klientów, możliwości w tym zakresie są naprawdę duże. Na naszej stronie odnajdziesz cały wachlarz ofert, które pomogą Ci zabezpieczyć zarówno nieruchomości istniejące, jak i te w budowie.

Firmę tworzą ludzie, których zatrudniasz. Dlatego warto zadbać o to, by czuli się w niej bezpiecznie. Colonnade chroni Twoich pracowników, gdy wydarzy się nieszczęśliwy wypadek lub w trakcie podróży służbowej. Polisy te oznaczają wypłatę świadczeń w sytuacjach, których każdy z nas wolałby uniknąć: zachorowanie, wypadek lub pobyt w szpitalu.

Alert środowiskowy

Czy Twój biznes stwarza zagrożenie środowiskowe? Z pewnością wdrożyłeś procedury, które zabezpieczają przed podobnymi zdarzeniami, ale skąd masz pewność, że zadziałają zawsze i wszędzie? To luki, które warto uzupełnić dobrym ubezpieczeniem. Mamy na myśli polisę, która ochroni Twoją firmę przed stratami finansowymi związanymi z pokryciem szkód wyrządzonych środowisku. Wypłacone świadczenie nie tylko pokryje szkody, ale także ułatwi Tobie monitorowanie stanu środowiska po szkodzie.

Dla przedsiębiorców w ruchu

Firmy transportowe to przedsiębiorstwa, które zarabiają na ruchu. Przewożą różne towary po całym świecie. Przemierzają dziennie setki kilometrów. Dlatego właściciele takich firm zwykle poszukują rozwiązań, które chronią ich od wszelkich ryzyk, także związanych z utratą zysków i szkodami pośrednimi. Nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. W zależności od potrzeb, znajdziesz u nas zabezpieczenie dla spedytora, przewoźnika drogowego, ale także polisę chroniącą przewożone mienie.

Jak dobrać produkt do swoich potrzeb?

Dobranie produktu do potrzeb wydaje się błahostką. Jednak by zyskać pewność, że odpowiednio chronisz to, na czym Ci zależy, warto upewnić się, jaki zakres ubezpieczenia posiadasz. Na te i inne pytania odpowiedzą nasi konsultanci. By z nimi porozmawiać wybierz jedną z dwóch dróg: wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie lub zadzwoń pod numer: 22 528 51 00. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci dobrać ubezpieczenie, którego naprawdę potrzebujesz.