30.05.2023

Szanowni Państwo,


niedawno informowaliśmy o możliwości połączenia produktów Colonnade. D&O, Tax Protect i Key Man to idealny pakiet dla kluczowych w spółce osób. Ale spółka to nie tylko członkowie zarządu i menedżerowie. Dlatego dziś chcielibyśmy zwrócić uwagę na ofertę Colonnade skierowaną do pełnego składu firmy.


UBEZPIECZENIA WYJAZDÓW PRACOWNIKÓW

Zagraniczne delegacje, wyjazdy integracyjne pracowników, wyjazdowe warsztaty – to codzienność wielu firm. W Colonnade dokładamy starań, aby spełnić ich oczekiwania i zapewniać kompleksową ochronę pracowników. W katalogu produktów posiadamy oferty grupowe, które kierujemy do firm niezależnie od profilu działalności. Ochroną w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków, podróży zagranicznych (czyli kosztów leczenia za granicą) lub kosztów leczenia obcokrajowców na terenie RP obejmiemy każdą firmę, która chce zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników lub grup osób, które znajdują się pod jej opieką w trakcie podróży służbowej. Co więcej, posiadamy specjalne programy transportowe. Jest to świetne rozwiązanie dla firm prowadzących usługi transportowe zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Pracownicy tych firm mogą być narażeni na wiele niespodziewanych sytuacji, które stają się ogromnym wyzwaniem z dala od miejsca zamieszkania. Zaostrzenie choroby przewlekłej, nieszczęśliwy wypadek, potrzeba zorganizowania pilnej wizyty u lekarza – wszystko to wymaga pilnej interwencji. Na takie scenariusze przygotowaliśmy naszą ofertę, starając się aby zarówno pracownik, jak i pracodawca czuli się bezpiecznie.


UBEZPIECZENIA DZIECI PRACOWNIKÓW

Idąc dalej nie zapominamy o rodzinach pracowników. Firmy mogą ubezpieczyć w Colonnade także dzieci, a nawet wnuki pracowników. W tym celu przygotowaliśmy ubezpieczenie obejmujące ochroną dzieci, młodzież i studentów (a także pracowników placówek oświatowych – tzw. NNW szkolne). Dystrybucja tego ubezpieczenia odbywa się on-line przez „Market Colonnade”, szczegóły tego narzędzia dostępne są na naszej stronie www – kliknij w poniższy banner.Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu. Z ogromną przyjemnością przyjrzymy się przesłanym zapytaniom i odpowiemy na Państwa ewentualne wątpliwości.


Sandra Rokicka

Specjalista ds. Oceny Ryzyka Ubezpieczeń Osobowych

Sandra.Rokicka@colonnade.pl