13.10.2020

Czy stać Cię na to, żeby się nie ubezpieczyć?

W życiu każdej rodziny słowo „bezpieczeństwo” przewija się na każdym kroku. Widać je w solidnych zamkach zamontowanych w drzwiach wejściowych. Pojawia się także w czasie jazdy samochodem. Poduszki powietrzne to dodatkowa ochrona, która zadziała w razie wypadku. Bezpieczeństwo oznacza także codzienną suplementację. Dzięki temu masz pewność, że Twoja rodzina zyskuje ochronę na każdą pogodę. Takie działania nikogo nie dziwią. Jednak zaraz przekonasz się, że kwestie bezpieczeństwa powinny też dotyczyć finansów. 

Finanse pod kontrolą

Wypadek to sytuacja, która potrafi diametralnie zmienić status finansowy każdej rodziny. Niekiedy jego skutki są tak poważne dla zdrowia poszkodowanego, że wymagają wprowadzenia zmian do codzienności. Mowa w tym miejscu o konieczności przekształcenia mieszkania lub zmiany dotychczasowego lokalu. Niekiedy potrzebne są specjalne sprzęty oraz pojazd, które ułatwiają funkcjonowanie. Na tej liście z czasem znajdą się koszty związane z leczeniem i rehabilitacją. Wymaga to dodatkowych nakładów finansowych, które nagle trzeba będzie doliczyć do budżetu domowego. Nie pociesza fakt, że rekonwalescencja powypadkowa to niejednokrotnie proces długotrwały. W obliczu tak wielu zmian, poszukiwanie finansów na pokrycie tych potrzeb to dodatkowy stres. Takie losowe sytuacje poważnie zaburzają bezpieczeństwo finansowe rodziny. Nie posiadamy złotego środka, który uchroni Twoją familię przed sytuacjami losowymi. Mamy natomiast narzędzie, które pomoże utrzymać rodzinne finanse pod kontrolą w razie wypadku. 

Rodzina w Colonnade

Colonnade posiada produkt, który dopasowuje się do potrzeb Twojej rodziny. Możesz wybrać spośród czterech planów: indywidualnego, z dzieckiem, partnerskiego oraz rodzinnego. Każdy z nich ułatwi zabezpieczenie tego, co dla Ciebie najważniejsze. Oznacza to, że mogą do niego przystąpić partnerzy, którzy prowadzą wspólnie gospodarstwo domowe. Ochroną objęte są również dzieci. Sumy ubezpieczenia wynoszą w przypadku osób nieletnich 50 %.
Polisa stanowi ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków. Zadziała jak poduszka powietrzna, która zabezpieczy finanse Twojej rodziny. Obsługa szkód jest szybka i prosta. Pieniądze wypłacone z polisy, możesz przeznaczyć na bieżące potrzeby, a także pokryć wydatki związane z dostosowaniem się do nowej sytuacji. Ponadto Colonnade zabezpiecza Twoja rodzinę, gdy Ubezpieczony poniesie śmierć w wyniku wypadku. W takiej sytuacji rodzina otrzyma dodatkowe wsparcie finansowe. Produkt ten chroni Twoich bliskich niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Polisa działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na całym świecie. 
 

Plaster+ na finanse rodzinne

Wypadek to nie tylko dodatkowe koszty na leczenie. Osoba poszkodowana musi skupić się na powrocie do zdrowia i pełni sił. Do tego czasu nie jest w stanie wykonywać dotychczasowych czynności, za które otrzymywała wynagrodzenie. Ubezpieczonemu przysługuje wypłata świadczeń z ZUS-u. Są to jednak kwoty niższe od comiesięcznej pensji.
Dlatego warto pomyśleć o rozwiązaniu, które zabezpieczy sytuację finansową rodziny. Taką ochronę daje ubezpieczenie Plaster+. Jest to produkt, który zapewnia dodatkowe wsparcie finansowe, gdy ulegniesz wypadkowi. W ramach tej ochrony wypłacamy do 300 zł świadczenia za każdą pełną dobę spędzoną w szpitalu po wypadku. Ubezpieczenie działa również w okresie rekonwalescencji. Zapewnia dodatkowe wsparcie finansowe od chwili opuszczenia szpitala do czasu, aż powrócisz do zdrowia. W tym okresie zapewniamy wypłatę do 150 zł dziennie, która trwa aż 28 dni. 
 

Dołącz i zadbaj o bezpieczeństwo

Wydarzenia opisane w tym artykule mogą się przydarzyć każdemu z nas. Nie mamy na to wpływu. Jedyne, o co możesz zadbać, to bezpieczeństwo finansowe Twojej rodziny. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie www.colonnade.pl . Oddzwonimy do Ciebie  i przedstawimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. W czasie rozmowy dopełnimy wszelkich formalności. W związku z tym nie musisz spotykać się z agentem, ani myśleć o dostarczaniu wyników badań lekarskich.