Przedsiębiorcy dzielą się na dwie grupy. Pierwszą z nich zasilają osoby, które potrafią się prawdziwie zrelaksować w czasie urlopu. Druga grupa to ich dokładne przeciwieństwo.

11.04.2022

Przedsiębiorcy dzielą się na dwie grupy. Pierwszą z nich zasilają osoby, które potrafią się prawdziwie zrelaksować w czasie urlopu. Druga grupa to ich dokładne przeciwieństwo. Wypoczynek często utrudniają im niebezpieczeństwa, które czyhają na ich firmy w czasie, gdy szef przebywa na urlopie. Rzecz jasna zagrożenie nie dotyczy wyłącznie pauzy wakacyjnej. Bezpieczne zarządzanie firmą daje przedsiębiorcom wartość bezcenną – spokój. Dzisiaj dowiesz się, jak go sobie zapewnić. Kompleksowo i w jednym miejscu.

Financial Lines w Colonnade

Colonnade to firma, która kojarzy się z zabezpieczeniem tego, co ważne w życiu każdego człowieka. Nasza oferta to ubezpieczenia na życie i zdrowie, ale także te, które ochronią finanse Twojej firmy. Każdy z tych trzech elementów jest od siebie zależny. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest stabilizacja zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć ochrony przygotowanej z myślą o przedsiębiorcach i kadrze zarządzającej firmami. Proponujemy ubezpieczenia, które pomogą Ci nie tylko sprawnie zarządzać organizacją. Ułatwią podejmowanie decyzji i zminimalizują ryzyko finansowe związane z popełnionymi błędami.

Zarząd i Rada Nadzorcza

W świadomości Polaków funkcjonuje znane przysłowie dotyczące spółek. Żeby boleśnie nie przekonać się o prawdzie, którą wypowiedziały jaskółki, warto się odpowiednio zabezpieczyć. W tym celu przybliżymy Wam produkt D&O GUARD. Ubezpieczenie chroni prywatny majątek członków spółki. Kiedy ochrona zadziała? Ubezpieczenie chroni w przypadku roszczeń ze strony kontrahenta, akcjonariusza czy pracownika. Oznacza finansowe bezpieczeństwo członków spółki w przypadku podjęcia niesłusznych decyzji. Produkt podnosi także prestiż spółki i wpływa na jej pozytywny wizerunek.

Ochrona w sieci

Coraz więcej firm działania stacjonarne wspiera także obecnością w sieci. To niepisany wymóg, który wymuszają na przedsiębiorcach wymagający klienci. Obecność w sieci oznacza wygodę, możliwość podglądu usług i produktów przez całą dobę, a także ułatwia kontakt z firmą. Niesie za sobą jednak pewne niebezpieczeństwo – wyciek danych, który pociąga za sobą przykre konsekwencje finansowe. Zarządzanie firmą bez odpowiedniej ochrony cybernetycznej to dzisiaj spore ryzyko. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć CYBER GUARD. To produkt chroniący przed prawno-finansowymi skutkami wycieków danych.

OC zawodowe

Wykonywanie niektórych zawodów wiąże się z dodatkowym obowiązkiem ubezpieczeniowym. Mowa o konsultantach komputerowych, prawnikach, księgowych, przedsiębiorcach prowadzących firmy w branży mediowej lub doradczej. Z myślą o nich stworzyliśmy OC zawodowe, które nie tylko umożliwia prowadzenie działalności, ale także skutecznie ochrania. Obejmuje problemy finansowe wywołane między innymi zaniedbaniami, błędami lub nienależytym wykonaniem obowiązków. Wypłacone finanse pokryją straty finansowe wyrządzone przez ubezpieczonego lub przez jego pracowników w związku z wykonywanym zawodem.

Co jeszcze?

Nasza oferta zawiera także produkty chroniące mienia banków na wypadek przestępstw, uchybień związanych z RODO czy zabezpieczenie publicznej oferty papierów wartościowych. Doskonale rozumiemy, że skala działań przedsiębiorców różni się. Dlatego nasze oferty dopasowujemy indywidualnie do każdego klienta. Po dokładnym zapoznaniu się z profilem działalności klienta, przedstawiamy szczegółową ofertę ochrony. Indywidualne podejście do Twojej sprawy sprawia, że możesz poczuć się bezpiecznie. A chyba właśnie o to chodzi w prowadzeniu biznesu?

Na naszej stronie znajdziesz szczegółowy opis każdego produktu (https://www.colonnade.pl/dla-firm/financial-lines), a także pytania klientów z nim związane. Jeżeli te informacje nie wystarczą, skontaktuj się z nami. Centrum Obsługi Klienta funkcjonuje od poniedziałku do piątku. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde zadane nam pytanie.