16.12.2021

Bezpieczne powitanie Nowego Roku

Za chwilę rozpocznie się finałowe odliczanie. Nikt nie ma wątpliwości, że w tym okresie nie chodzi o słynny hit zespołu „Europe”. Pozostały ostatnie dni grudnia, które za chwilę zmienią się w ostatnie godziny i minuty. Lada moment powitamy Nowy Rok. A to uruchomi znaną wszystkim tradycję. 

Rewolucja

Zaczną się spekulacje dotyczące przyszłości. W świetle zmian, które obserwujemy, na brak atrakcji narzekać nie można. Szykuje się rewolucja polityczna, ekonomiczna i ekologiczna. Nie pierwsza i nie ostatnia. Mamy za sobą wiele zmian, przez które przeszliśmy. Człowiek ma tę umiejętność, że szybko dostosowuje się do sytuacji, uczy się życia na nowo. Dlatego tym razem nie będzie inaczej.

Postanowione

Kolejną tradycją są postanowienia noworoczne. Znacznie łatwiej planować zmiany, gdy wokół dzieje się tyle nowego. Dlatego z pewnością wielu z Was już wybrało noworoczne postanowienia na 2022 rok. Co to będzie? Dieta, inwestycja w rozwój, a może podróż marzeń? Każdy cel jest dobry, ale to tylko cel. Ważne jest, w jaki sposób przygotujesz się do jego realizacji. I tutaj zaczynają się schody. Żyjemy w świecie pełnym pokus. Tym trudniej wprowadzić w życie postanowienie, które zostało wymyślone na potrzebę chwili. Takie projekty ujrzą światło dzienne o północy, by już 1 stycznia odejść w niepamięć. Dlatego planuj na miarę swoich możliwości. Mierz siły na zamiary.

Zrób coś dla siebie

Nowy Rok to także doskonały moment, by pomyśleć o sobie i swoim bezpieczeństwie. Użyliśmy tutaj słowa klucza, które uruchomi lawinę pytań. Bo czym jest dla Ciebie bezpieczeństwo? To pojęcie bardzo szerokie. Mieszczą się w nim aspekty zdrowotne, ochrona mienia, a nawet poczucie pewności, które towarzyszy Ci podczas wakacji. Zwracamy Twoją uwagę na ten temat teraz, w atmosferze zmian, które Cię czekają. Zachęcamy, byś w postanowienia noworoczne wpisał troskę o siebie i rodzinę. Pokażemy Ci, jak to zrobić.

Rodzina w Colonnade

Rozpocznij Nowy Rok z mocnym postanowieniem. Jakim? Zadbaj o siebie i o rodzinę najlepiej, jak tylko się da. Weź pod lupę finanse. Nie tylko te bieżące. Zastanów się nad Waszą przyszłością. Czy konsekwencje nieszczęśliwych zdarzeń zachwieją rodzinnym budżetem? Oczywiście nie jest to proste. Zwłaszcza, ze takich zdarzeń nikt z nas nie planuje. Tym bardziej warto się od nich ubezpieczyć. 

W naszej ofercie znajdziesz Rodzinę w Colonnade. To polisa, która zapewni finansowe bezpieczeństwo w razie poważnych konsekwencji nieszczęśliwych zdarzeń. Twoja rodzina zyska całodobową ochronę, która będzie obowiązywać w kraju i za granicą.  

Poznaj zalety produktu

Polisa nie jest produktem atrakcyjnym. Nie znajdziesz go wśród topowych produktów dumnie prezentowanych na sklepowych półkach. Tym trudniej znaleźć odpowiednie słowa, które Cię do niego przekonają. Być może będzie dla Ciebie ważna gwarancja, jakiej udzielamy na wypłatę wysokich świadczeń w razie następstw nieszczęśliwych wypadków. Maksymalnie uprościliśmy uruchomienie środków. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że szybkość i skuteczność to cechy, których oczekują od nas osoby ubezpieczone. Środki, które otrzymasz możesz wydać na dowolny cel: opłacić leki, rehabilitacje lub dostosować dom do nowych okoliczności. 

Polisa ta jest także zabezpieczeniem przed wandalizmem. Jeżeli utracisz gotówkę w wyniku rozboju, przelejemy na Twoje konto nawet do 1500 zł.

Teraz czy w styczniu?

Jaką masz pewność, że nic nie wydarzy się do końca roku? Żadną. Wprawdzie piszmy ten artykuł w duchu noworocznych postanowień, ale wszyscy doskonale wiemy, że jest aktualny dziś, będzie też jutro i za rok. 

Jak się ubezpieczyć? Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na naszej stronie. Konsultant zadzwoni do Ciebie, by dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Dzięki temu zyskasz pewność, że produkt będzie chronił to, co dla Ciebie najważniejsze. Drugim wariantem jest bezpośredni kontakt telefoniczny. Zadzwoń do nas pod numer: 22 276 26 00. Nie musisz się spotykać z agentem ubezpieczeniowym ani dostarczać wyników badań. Twoja polisa zacznie Cię chronić następnego dnia, po rozmowie z naszym konsultantem.