Attractive remuneration

Attractive salary depending on skills, and stable employment.

Benefits

Rich benefits package, among them Medicover care, Multisport card, UNUM life insurance, employee share program.

Work-life balance

Respect for the principle of work-life balance. Reduced working hours (7-hour work on Fridays). Extra days off (long weekends).

Employee development

Opportunity to improve professional skills by participating in courses and training.

Hybrid working system

Hybrid workplace system - from the office and from home.

International environment

Work in an international environment. Constant contact with the CEE teams.

English

Subsidized English language course.

Atmosphere

Join and feel the working atmosphere at Colonnade!

Fairfax shares

Employee Share Ownership Program.

 Current open positions

Do Twoich zadań należeć będą:

  • rozwój sprzedaży ubezpieczeń w kanale B2B2C
  • budowanie relacji z Partnerami Biznesowymi, w szczególności z firmami z obszaru affinity, bankami, multiagencjami oraz brokerami
  • opracowywaniem i wdrażaniem strategii sprzedaży dla kluczowych klientów
  • prowadzenie negocjacji z Partnerami i ustalanie warunków handlowych
  • współpraca z zespołem produktowym, underwritingu oraz IT w zakresie wdrażanych rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia
  • minimum 4 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w sprzedaży ubezpieczeń B2B
  • silnej motywacji do realizacji wyznaczonych celów
  • zdolności interpersonalnych oraz umiejętności budowania relacji biznesowych
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji biznesowych

Co możemy Tobie zaoferować?

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stanowisko menedżerskie w zespole produktów majątkowych
  • roczny bonus po realizacji zadań
  • poszanowanie zasady work-life-balance (39-godzinny tydzień pracy, 7-godzinna praca w piątki)
  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (udział w kursach i szkoleniach, a także wewnętrznych projektach)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie na życie, karta Multisport, pakiet medyczny)
  • dni dodatkowo wolne od pracy
  • możliwość wykonywania pracy w trybie hybrydowym (częściowo z domu, częściowo z biura, zgodnie z ustalonym zespołowo harmonogramem)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Colonnade Insurance Société Anonyme”.

Administratorem danych osobowych jest Colonnade Insurance S.A. zarejestrowana w Luksemburgu pod numerem B 61605, siedziba główna: 1, rue Jean Piret, L-2350 Luxembourg działającą w Polsce przez Colonnade Insurance Société Anonyme Oddział w Polsce ul. Prosta 67, 00-838 Warszawa (dalej: Colonnade lub Administrator). Twoje dane osobowe są przetwarzane w związku z rekrutacją na stanowisko na które aplikujesz. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda zawarta w CV albo wyrażona poprzez fakt jego przekazania do Colonnade.

Twoje dane osobowe nie zostaną nikomu ujawnione i będą przetwarzane jedynie do czasu zakończenia rekrutacji, ale nie dłużej niż 3 miesiące. Usuniemy Twoje dane również w przypadku cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych (zarówno w Polsce jak i w Luksemburgu), a także prawo do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych osobowych jest umowne, ale konieczne do tego, by ocenić Twoją aplikację i skontaktować się z Tobą.

Z Administratorem można się kontaktować, pisząc na adres oddziału Colonnade, dzwoniąc pod numer 22 545 85 25 oraz wysyłając e-mail: bok@colonnade.pl. We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych, w szczególności w sprawie skorzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych, sprzeciwu, przekazywania danych poza obszar EOG, można kontaktować się z inspektorem ochrony danych osobowych w Colonnade (dpo@colonnade.pl) lub wysyłając pismo na adres oddziału Colonnade.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ubezpieczeniach majątkowych – 1 rok
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Preferowani kandydaci z wykształceniem ekonomicznym

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i wystawianie dokumentów polisowych dla klientów korporacyjnych
  • Obsługa systemów wewnętrznych
  • Archiwizacja przetwarzanych dokumentów
  • Zachowywanie przyjętych procedur oraz pełne zaangażowanie w obsługę klienta i SLA
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta

  • poszanowanie zasady work-life-balance
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (udział w kursach i szkoleniach)
  • 7 – godzinna praca w piątki, 39 – godzinny tydzień pracy

We are looking forward to your application, sent to: rekrutacja@colonnade.pl

We respect our values

Welcome to our office