Ubezpieczenie NNW dla klientów ONEY

Dlaczego warto?

Bezpieczeństwo finansowe

Wypłata świadczenia zapewni bezpieczeństwo finansowe w razie poważnych konsekwencji nieszczęśliwych zdarzeń. Pieniądze można przeznaczyć m.in. na pokrycie kosztów leczenia lub rehabilitacji.

Po wypadku

Pieniądze z ubezpieczenia mogą pokryć wydatki związane z dostosowywaniem się do nowych okoliczności po wypadku np. zmiany w mieszkaniu lub zakup sprzętu do rehabilitacji.

Do 160 zł za dzień

Ubezpieczenie zapewnia wypłatę świadczeń za każdą dobę spędzoną w szpitalu – do 160 zł dziennie oraz pomoc finansową w czasie rekonwalescencji.

Zapewnij ochronę sobie i swojej rodzinie

Ubezpieczenie pomoże zminimalizować przykre skutki nieszczęśliwych zdarzeń.

Dla kogo?

  • Ubezpieczenie NNW „Z kartą pewniej" Colonnade zostało przygotowane dla posiadaczy kart kredytowych Oney Polska S.A. Umowę ubezpieczenia może zawrzeć osoba, która ma ukończone 18 lat, lecz nie przekroczyła 69 roku życia i posiada kartę kredytową wydaną za pośrednictwem Oney Polska S.A.

O produkcie

Cechy i zalety

  • Ubezpieczenie zapewnia wsparcie finansowe osobom, które w wyniku nieszczęśliwego wypadku hospitalizowano. Wypłacamy wówczas świadczenie za każdą dobę spędzoną w szpitalu – do 160 zł dziennie – oraz pomoc finansową w czasie rekonwalescencji.

Pytania i odpowiedzi

Nie ma takiej potrzeby. Umowę ubezpieczenia może zawrzeć osoba, która ma ukończone 18 lat, lecz nie przekroczyła 69 roku życia i posiada kartę kredytową wydaną za pośrednictwem Oney Polska S.A.

Zgodnie z OWU niniejszego ubezpieczenia jest to nagłe i przypadkowe zdarzenie, wywołane przyczyną zewnętrzną, które nastąpiło w okresie odpowiedzialności Colonnade, w wyniku którego ubezpieczony doznał, niezależnie od swej woli i stanu zdrowia, uszkodzenia ciała.

Zgodnie z OWU niniejszego ubezpieczenia jest to wydzielona część placówki medycznej, zajmująca się leczeniem pacjentów w stanie krytycznym. Oddział musi zostać oddzielony od sal operacyjnych oraz innych oddziałów i sal pooperacyjnych, musi być wyposażony w specjalne urządzenia do ratowania życia, a pacjenci muszą znajdować się pod stałą opieką i obserwacją personelu na stałe przydzielonego do oddziału.

Wypłacamy świadczenie za każdą dobę pobytu w szpitalu już od pierwszej doby hospitalizacji będącej następstwem nieszczęśliwego wypadku. Wysokość wypłaty jest obliczana na podstawie liczby dób spędzonych przez ubezpieczonego w szpitalu, tabeli świadczeń oraz wybranego przez ubezpieczonego planu.

Zgodnie z OWU niniejszego ubezpieczenia jest to zalecany przez lekarza okres, w którym ubezpieczony powraca do zdrowia po nieprzerwanym, minimum 7-dniowym, pobycie w szpitalu.

Dokumenty do pobrania

Ogólne warunki ubezpieczenia Z KARTĄ PEWNIEJ 1.04.18

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia Z KARTĄ PEWNIEJ 1.07.17

Pobierz

Powiązane ubezpieczenia

Ubezpieczenie NNW dla klientów ONEY

Jak kupić ubezpieczenie?

Zadzwoń

+48 22 276 26 00

Biuro Obsługi Klienta czynne:

pon.–pt. 8.00–18.00

Napisz

Napisz do nas maila na adres: bok@colonnade.pl lub wypełnij i prześlij formularz kontaktowy

Przejdź do formularza →
Zapewnij ochronę sobie i swojej rodzinie

Ubezpieczenie pomoże zminimalizować przykre skutki nieszczęśliwych zdarzeń.